SILAM~FM PAYLASIM PLATFORMU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SILAM~FM PAYLASIM PLATFORMU

HAYATA DAIR HERSEY BURDA....

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En iyi yollayıcılar
Admin (426)
ADMİNLERDEN ŞİKAYETCİYİM I_vote_lcapADMİNLERDEN ŞİKAYETCİYİM I_voting_barADMİNLERDEN ŞİKAYETCİYİM I_vote_rcap 
ADMiN~GÜL (343)
ADMİNLERDEN ŞİKAYETCİYİM I_vote_lcapADMİNLERDEN ŞİKAYETCİYİM I_voting_barADMİNLERDEN ŞİKAYETCİYİM I_vote_rcap 
((~duygu~)) (313)
ßy-ßøZKµ®T70™ (223)
ankaralibay (208)
~~sule~~ (178)
~sevgi~buketi~ (120)
hülya (68)
@spot (67)
Club.N8 (66)
En son konular
» Ben Seni Sevdimmi ?
ADMİNLERDEN ŞİKAYETCİYİM Icon_minitimeÇarş. Tem. 02, 2014 2:48 am tarafından sonsuzask

» ..........................
ADMİNLERDEN ŞİKAYETCİYİM Icon_minitimeÇarş. Nis. 14, 2010 5:13 am tarafından Admin

» DUYURU........
ADMİNLERDEN ŞİKAYETCİYİM Icon_minitimePaz Şub. 07, 2010 4:45 pm tarafından Admin

» ADMIN GÜLÜN DOGUM GÜNÜ VE SİLAMFM MİN 3.CÜ YILINI KUTLADIK.....
ADMİNLERDEN ŞİKAYETCİYİM Icon_minitimePerş. Ocak 21, 2010 1:50 pm tarafından Admin

» NEŞE MİZİN DOGUM GÜNÜNÜ KUTLADIK.....
ADMİNLERDEN ŞİKAYETCİYİM Icon_minitimePerş. Ocak 21, 2010 1:45 pm tarafından Admin

» Ayrılık...
ADMİNLERDEN ŞİKAYETCİYİM Icon_minitimePaz Ara. 20, 2009 5:38 pm tarafından ßy-ßøZKµ®T70™

» Şehitler Ölmez...Vatan Bölünmez...
ADMİNLERDEN ŞİKAYETCİYİM Icon_minitimePaz Ara. 20, 2009 5:36 pm tarafından ßy-ßøZKµ®T70™

» ŞEHİTLERİMİZİ SAYGIYLA ANIYORUZ....
ADMİNLERDEN ŞİKAYETCİYİM Icon_minitimePtsi Ara. 14, 2009 3:33 am tarafından Admin

» ekonomı alanında yapılan devrimler
ADMİNLERDEN ŞİKAYETCİYİM Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 11:11 am tarafından ((canercan))

» SÜPER:)))))
ADMİNLERDEN ŞİKAYETCİYİM Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 11:08 am tarafından ((canercan))

FORUM BiLGiLERi
Nisan 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
TakvimTakvim
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Istatistikler
Toplam 70 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: sonsuzask

Kullanıcılarımız toplam 2317 mesaj attılar bunda 1006 konu

ADMİNLERDEN ŞİKAYETCİYİM

+2
Admin
ankaralibay
6 posters
YazarMesaj
ankaralibay
moderatör
moderatör
ankaralibay

ADMİNLERDEN ŞİKAYETCİYİM Empty
MesajKonu: ADMİNLERDEN ŞİKAYETCİYİM   ADMİNLERDEN ŞİKAYETCİYİM Icon_minitimeC.tesi Ara. 13, 2008 12:15 am

BURDA HA BİRE YAZI CEVAPLAMAYA CALIŞIYORUZ, DAHA 2 YILDIZ OLMUŞUZ ADMİNLER MAŞALLAH YLDIZLARI TAMAMLAMIŞ HAKSIZLIK BU, O NEDENLE ŞİKAYETÇİYİM ADMİNLERDEN...
Admin
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: ADMİNLERDEN ŞİKAYETCİYİM   ADMİNLERDEN ŞİKAYETCİYİM Icon_minitimeC.tesi Ara. 13, 2008 12:34 am

Iki yildiz olmussun surda ne kaldii
500 tane yazdinmi tam yildiz olcan:)))) Kolay gelsinn......... 1555
http://sevgibuketi.yetkinforum.com
ßy-ßøZKµ®T70™
moderatör
moderatör
ßy-ßøZKµ®T70™

MesajKonu: Geri: ADMİNLERDEN ŞİKAYETCİYİM   ADMİNLERDEN ŞİKAYETCİYİM Icon_minitimeC.tesi Ara. 13, 2008 12:48 am

hahahah evet abim katılıyorum sana :D:D bende sikayetciyimmmmmm
((~duygu~))
moderatör
moderatör
((~duygu~))

MesajKonu: Geri: ADMİNLERDEN ŞİKAYETCİYİM   ADMİNLERDEN ŞİKAYETCİYİM Icon_minitimePaz Ara. 14, 2008 2:08 pm

bende sıkayetcıyım ama yonetıcılerden :D lacıvert olmuslar ısımlerı okunmuo :D onların rengını beyaz yapmanızı ıstıyorum :D yada onlar sarı olsun bız pembe :D ama acık renk olsun valla goremıom renk koru gıbı oldum :(:( bunalıma gırıomm 1555
http://kardelensiirnet.sitemynet.com
ADMiN~GÜL
Admin
Admin
ADMiN~GÜL

MesajKonu: Geri: ADMİNLERDEN ŞİKAYETCİYİM   ADMİNLERDEN ŞİKAYETCİYİM Icon_minitimePaz Ara. 14, 2008 3:41 pm

Ankarali cok calis seninde olsun kiskanma 3333
http://www.silamm.blogcu.com
((~duygu~))
moderatör
moderatör
((~duygu~))

MesajKonu: Geri: ADMİNLERDEN ŞİKAYETCİYİM   ADMİNLERDEN ŞİKAYETCİYİM Icon_minitimePtsi Ara. 15, 2008 5:29 pm

renk sorununa yok mu cozummm :(:(:(
@spot
yeni üye
yeni üye
@spot

MesajKonu: Geri: ADMİNLERDEN ŞİKAYETCİYİM   ADMİNLERDEN ŞİKAYETCİYİM Icon_minitimePerş. Ocak 08, 2009 11:57 pm

Arkadaşlar Yazılarınızı Okudumda kendimi gülmekten alamadım ne olur kusura bakmayın.
Forum siteleri Paylaşım siteleri değilmi Yıldız kapma yeri değilki
Bence Adminler Şu Konulara dikkat etmeli Paylaşım Yapan Arkadaşları İyi Takip etmeli Paylaşımların Kalitesine Göre Yıldız vermeli Bunu yapmalarına yetkileri vardır.
Tekrar kusura bakmayın tıraştan mesaj atarak yıldız almaya kalkarsanız Adminlerin Belirttiği mesaj sayısını tamamladıktan sonra yıldız alabilirsiniz.
Bunlar bir yana Gercek Paylaşım Yapmaya Çalışalım
Yaptığımız Bir paylaşım birbaşka arkadaşımıza faydası dokunduğunda o arkadaşımız da
size bir teşekür yazısı yazdığında işte aldığınız en güzel ve en büyük yıldız o olacak..
Saygılarımla
@spot
http://aspot.turkproforum.com
Admin
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: ADMİNLERDEN ŞİKAYETCİYİM   ADMİNLERDEN ŞİKAYETCİYİM Icon_minitimeCuma Ocak 09, 2009 12:08 am

HAKLISINIZ ...FAKAT BURDAKILER HEPSI BIRINI DAHA ÖNCEDEN TANIDIGI ICIN BÖYLE SAKALAR YAPABILIYORLAR... HIC BIR ARKADASIMIZ YILDIZ DERDINDE DEGILDIR.....TSKLER AYRICA FORUMUMUZA RENK VERDINIZ.... 1555 BIRDE RADYOMUZA GELMEK ISTERSENIZ HEPIMIZI DAHA YAKINDAN TANIMIS OLURSUNUZ....
ankaralibay
moderatör
moderatör
ankaralibay

MesajKonu: Geri: ADMİNLERDEN ŞİKAYETCİYİM   ADMİNLERDEN ŞİKAYETCİYİM Icon_minitimeCuma Ocak 09, 2009 12:49 am

aspot birincisi burasi hem forum hemde, bizim şakalaştığımız bir yer, diğer forumlara benzemez ve yazdiklarimizin çoğu espridir, bilimsel bir forum degilki burasi, deşarj olma yeri, sende katil sende bizimle ol.

ikincisi arkadaşlarin yazdiklarina ""tiraştan şeyler "" demek onlara haksızlık ve saygısızlık olur, ne olursa olsun, o bölümü okumuş ve kendi birikimi ve düşüncelerini yazmışsa bu yeterlidir, ayrıca kimsenin burda yıldızla işi de olmaz, yukarıdaki yazılanlar sadece espri amaçlı adminler yazilmiştir,

bence burdakileri tanidiktan sonra görüşelerini yazsaydın daha iyi olurdu, görüşlerin için yinde tşkler..
((~duygu~))
moderatör
moderatör
((~duygu~))

MesajKonu: Geri: ADMİNLERDEN ŞİKAYETCİYİM   ADMİNLERDEN ŞİKAYETCİYİM Icon_minitimeCuma Ocak 09, 2009 5:44 pm

yıldııızz yıldız ıstıyoruummmmmmmmmmm :D tek amacım yıldız almaaakkk :D:D 3333
@spot
yeni üye
yeni üye
@spot

MesajKonu: Geri: ADMİNLERDEN ŞİKAYETCİYİM   ADMİNLERDEN ŞİKAYETCİYİM Icon_minitimeC.tesi Ocak 10, 2009 11:42 am

Değerli Arkadaşım ankaralibay Yazdığım Yazıya karşılık Yorumun Yeni katılmış Bir Üyeye Bukadar sert Olmaması gerek
1 Formun Özelliğini Yeni katılanlara özel mesajla bildirmeniz gerekli
2 Yazdığım Yazılarda Özellikle belirtiğim Ve vurguladığım Kusura bakmayın Diye Altını Çİzmişim ve bunu 2 sefer yazmışım Kusura bakmayın anlamı nedir?
3 Yazdığım yazıda hiçbir hakaret olduğunu zannetmiyorum Sen diyer arkadaşların Yazdıklarına saygı gösterimesi gerek diyorsun O zaman banada saygı göstermen gerekmezmi
3 Eğer sizler arkadaşlar arasında şakalştığınız bir yer ise neden Üye kabul ediyorsunuz
4 Ben katılımcı olmak ve diyer arkadaşlara faydalı olabilmek vede forumda olanlardan birşeyler öğrenmektir.

Bu yazdığım Yazıdan Dolayı Bu Forumun Tüm Üyelerinden Özür diler Şayet Saygısızlık ettiysem Kusura bakmayın.
İnsanın arkadaşı kendisinin Aynasıdır Bu tür Yazılara Birdaha Ayna olmak istemiyorum
SAYGILARIMLA
@spot
((~duygu~))
moderatör
moderatör
((~duygu~))

MesajKonu: Geri: ADMİNLERDEN ŞİKAYETCİYİM   ADMİNLERDEN ŞİKAYETCİYİM Icon_minitimeC.tesi Ocak 10, 2009 12:06 pm

sevgili @spot abicim.. öncelikle sunu bilmelisin burda kimse msj sayısı artsın diye msj gondermiyor..burda yararsız msjların oldugunu kımse ıddıa edemez ama şakasına yıldız muhabbeti yapılıyorsa bır karara varmadan bu mesaj ne demek oluyor dıye sorsaydınız kımseye ayna olmanıza gerek kalmazdı... herkes konusuyor ama kımse bırbırını dınlemıyor... sorular soruyor ama cevabını dınlemıyor...
yıldızımız olsa da olmasa da hepımızın yuregınde parıldayan bır gunes var..o bızım dostlugumuzdur.. bır admının benden ,benım bır baskasından bır farkım varsa o da kısılık ozellıklerımızdır.. yıldızlar ısmın rengı yada baska hıcbırsey umrumuzda bıle degıl... sız bızı tanımadıgınız ıcın kırıcı oldunuz bu bır gercektır fakat dılerım bu yaptıgınızın farkına varabılırsınız ve kırdıklarınızı tamır edebılırsınız.. mutlu kalın..
Admin
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: ADMİNLERDEN ŞİKAYETCİYİM   ADMİNLERDEN ŞİKAYETCİYİM Icon_minitimeC.tesi Ocak 10, 2009 7:31 pm

SAYIN @SPOT BEN SIZI RADYOMUZA DAVET EDIYORUM VAKTINIZ OLUNCA BUYRUN TANISALIM BURDAKILERIDE SIZI TANISIN...SIZI RADYOMUZDA GÖRÜRSEK COK SEVINECEGIM....GÖRÜSMEK DILEGIYE...
ADMiN~GÜL
Admin
Admin
ADMiN~GÜL

MesajKonu: Geri: ADMİNLERDEN ŞİKAYETCİYİM   ADMİNLERDEN ŞİKAYETCİYİM Icon_minitimePtsi Ocak 12, 2009 3:34 am

ankaralibay demiş ki:
aspot birincisi burasi hem forum hemde, bizim şakalaştığımız bir yer, diğer forumlara benzemez ve yazdiklarimizin çoğu espridir, bilimsel bir forum degilki burasi, deşarj olma yeri, sende katil sende bizimle ol.

ikincisi arkadaşlarin yazdiklarina ""tiraştan şeyler "" demek onlara haksızlık ve saygısızlık olur, ne olursa olsun, o bölümü okumuş ve kendi birikimi ve düşüncelerini yazmışsa bu yeterlidir, ayrıca kimsenin burda yıldızla işi de olmaz, yukarıdaki yazılanlar sadece espri amaçlı adminler yazilmiştir,

bence burdakileri tanidiktan sonra görüşelerini yazsaydın daha iyi olurdu, görüşlerin için yinde tşkler..

Ankarali dediklerine katiliyorum
ADMiN~GÜL
Admin
Admin
ADMiN~GÜL

MesajKonu: Geri: ADMİNLERDEN ŞİKAYETCİYİM   ADMİNLERDEN ŞİKAYETCİYİM Icon_minitimePtsi Ocak 12, 2009 3:35 am

((~duygu~)) demiş ki:
sevgili @spot abicim.. öncelikle sunu bilmelisin burda kimse msj sayısı artsın diye msj gondermiyor..burda yararsız msjların oldugunu kımse ıddıa edemez ama şakasına yıldız muhabbeti yapılıyorsa bır karara varmadan bu mesaj ne demek oluyor dıye sorsaydınız kımseye ayna olmanıza gerek kalmazdı... herkes konusuyor ama kımse bırbırını dınlemıyor... sorular soruyor ama cevabını dınlemıyor...
yıldızımız olsa da olmasa da hepımızın yuregınde parıldayan bır gunes var..o bızım dostlugumuzdur.. bır admının benden ,benım bır baskasından bır farkım varsa o da kısılık ozellıklerımızdır.. yıldızlar ısmın rengı yada baska hıcbırsey umrumuzda bıle degıl... sız bızı tanımadıgınız ıcın kırıcı oldunuz bu bır gercektır fakat dılerım bu yaptıgınızın farkına varabılırsınız ve kırdıklarınızı tamır edebılırsınız.. mutlu kalın..

duygucum ve akarali bana diyecek birsey birakmamissiniz her ikinizede katiliyorum yüreginize saglik
ankaralibay
moderatör
moderatör
ankaralibay

MesajKonu: Geri: ADMİNLERDEN ŞİKAYETCİYİM   ADMİNLERDEN ŞİKAYETCİYİM Icon_minitimePtsi Ocak 12, 2009 7:11 pm

ASPOT İLK YAZINDA İNSANLARIN YAZDIKLARINA""TIRAŞTAN ŞEYLER"" YAZDIN BUNA MI SAYGI DUYACAĞIM BEN, SENCE HAKARET DEGİLMI YAZDIĞIN , İNSALARA HAKARET ETTİN HEMDE YAZDIĞIMA SAYGI DUY DİYORSUN,

İKİNCİSİ ""İnsanın arkadaşı kendisinin Aynasıdır Bu tür Yazılara Birdaha Ayna olmak istemiyorum ""
YAZISINI YAZMIŞŞSIN , BURDAKİ TÜM ARKADAŞLAR ÇOK DEĞERLİ VE KALİTELİ İNSANLAR, BİZ BİRBİRİMİZİ AYNA OLARAK GÖRDÜĞÜMÜZDEN , SENİ AYNA OLARAK ZATEN GÖRMEYİZ, MERAKLANMA SEN...
@spot
yeni üye
yeni üye
@spot

MesajKonu: Geri: ADMİNLERDEN ŞİKAYETCİYİM   ADMİNLERDEN ŞİKAYETCİYİM Icon_minitimeSalı Ocak 13, 2009 12:19 am

ankaralibay
İlk yazdığım tamamen Bu ( Tekrar kusura bakmayın tıraştan mesaj atarak yıldız almaya kalkarsanız )

İkinçi Yazdığımda bu

Bu yazdığım Yazıdan Dolayı Bu Forumun Tüm Üyelerinden Özür diler Şayet Saygısızlık ettiysem Kusura bakmayın.
İnsanın arkadaşı kendisinin Aynasıdır Bu tür Yazılara Birdaha Ayna olmak istemiyorum

Lütfen eksik Yazmayalım
Her insan aynaya baktığında gördükleri farklıdır
Bazende Aynanın Birde arkasından bakmak gerekir.

Ben hiçbir zaman kimseye saygısızlık ve hakaret etmek istemem Ama Yinede Özürdilerim BU İkinçi Özür dileyişim (Buna yer veren Olmadı)
Aynı zamanda saygısızlık ve hakaretide Kabul edemem

Bu konu ile ilgili Birdaha cevap yazmıyacağım Çünki Ön yargılı yaklaşımlar beni üzüyor Bir kelimeye takılıp yargılama yapılıyor o kelimenin öncesi ve sonrasına bakılmıyor

TEKRAR TÜM ÜYELERDEN ÖZÜR DİLER SAYGILAR SUNARIM (Bu üçünçü Özür)
(Özür dilemenin ve Kusura bakmayın Anlamını Bilenlere )

Bu kısım Admine Hitab ediyor
Web sayfa Admin' den Bir Ricam olacak Bu konu gercekten Çok uzadı Bu konu ile birdaha yazı yazılacaksa benim üyeliğimi Lütfen İptal edin email adresimide engelleyin
Çünki Ben hiçbir kimseyi yargılamıyorum vede kimseye hakaret etmiyorum insanların kültür seviyeleri aynı olcak diye birşey yok onun için bana normal gelen bir başkasına normal olmıyabilir Aynı zamanda bir başkasına normal gelen bana normal gelmiyebilir.

Bu konu ile seviyeli yaklaşım bir tek Adminden yani sizden geldi size teşekür ederim
bu yazdıklarımı özel mesaj ile bildirebilirdim
Ama amacım Burada bulunmanın amaçı paylaşım ise her konuyu paşlakmaktır Bunun için açıkca burada yazıyorum

Lütfen Tüm Üyelere Siz onları daha iyi tanıyorsunuz Ben kiseye hakaret etmek istemedim vede hala etmediğimi düşünüyorum Aranızdaki samimiyet seviyeside beni ilgilendirmez çünki ilgilendirecek kadar sizleri tanımıyorum.
Umarım İyi Dostluklar Kavgayla başlar derler ya işallah böyle olur.
Benim adıma tüm üyelerden Özür dilerseniz sevinirim Rahatsızlık verdiysem eğer çünki beni dinleyen ve anlamaya çalışan yok

Saygılarımla
@spot

Admin
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: ADMİNLERDEN ŞİKAYETCİYİM   ADMİNLERDEN ŞİKAYETCİYİM Icon_minitimeSalı Ocak 13, 2009 12:36 am

BU KONUNUN BURDA KAPANMASINI BEN HERKEZDEN RICA EDIYORUM....UMARIM SIZDE SAYIN @SPOT KONULARI YORUMLARI OKUDUKCA FARK ETMISSINIZDIR ....PAYLASIRKEN YORUMLARKEN AYNI ZAMANDE EGLENCELI HALA GETIRIYORUZ OLAYLARI...AYRICA BEN HERKEZE TESEKKÜER EDIYORUM..... ADMİNLERDEN ŞİKAYETCİYİM 525141
ADMiN~GÜL
Admin
Admin
ADMiN~GÜL

MesajKonu: Geri: ADMİNLERDEN ŞİKAYETCİYİM   ADMİNLERDEN ŞİKAYETCİYİM Icon_minitimeSalı Ocak 13, 2009 4:45 am

Sayin @spot arkadisimiz, size karsi ters davranista bulunmak isteyen arkadasimiz yok aramizda görüyorumki bazi yanlis anlamalar var ve o yüzden tartismaya kadar ilerliyor yanlis anlamalar, sizden ricamiz sizde anlayisla yaklasin, önyargili olmayin derken bizde sizden önyargili olmamanizi rica ediyoruz cünkü siz forumu incelemeden sikayet bölümünü incelemissiniz anladigimkadariyla ,bizlerin amaci dostlarimizla hos vakit gecirmek, bilgi paylasiminda bulunmak, ama bu kendi aramizda espiri yapmayacagiz anlamina gelmez . Genel anlamda sizinde art niyetle yazmadiginizin farkindayim , insanin arkadasi kendisinin aynasidir cok dogru yazmissiniz bunun icin size ayrica tebrik ederim ve cokda dogru bir söz, ankarali arkadasimizi bizler cok iyi tanidigimiz icin yildiz konusunu espiri mahayetinde yazdigindan da eminiz cünkü o bizim arkadasimiz bu demektirki bizim aynamiz, sizden tek bir ricada bulunmak istiyorum yanlis anlamari bir tarafa birakalim birlikde güzel paylasimlarla, dostlugumuzla, espirilerimizle vaktimizi degerlendirelim nedersiniz? özür dilemekle sizinde saygili birisi oldugunuza inaniyorum, özür dilemekle kimse kücülmez özür dilemek erdemliktir sizi tebrik etmek istiyorum özürünüzü dilediginizden dolayi.ve ben kendi adima özrünüzü kabul ediyorum ayrica istemiyerek bizlerde kirdiysak sizi kendi adima bende özür dilerim umarim aramizda kalici olursunuz, hosgeldiniz tekrar aramiza...saglam dostluklar tartismayla baslarmis....ÖN YARGISIZ HOSGÖRÜLÜ PAYLASIMLAR...!!!

ADMİNLERDEN ŞİKAYETCİYİM
1 sayfadaki 1 sayfası