SILAM~FM PAYLASIM PLATFORMU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SILAM~FM PAYLASIM PLATFORMU

HAYATA DAIR HERSEY BURDA....

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En iyi yollayıcılar
Admin (426)
Bir Kadın İçin En Güzel Cümle! I_vote_lcapBir Kadın İçin En Güzel Cümle! I_voting_barBir Kadın İçin En Güzel Cümle! I_vote_rcap 
ADMiN~GÜL (343)
Bir Kadın İçin En Güzel Cümle! I_vote_lcapBir Kadın İçin En Güzel Cümle! I_voting_barBir Kadın İçin En Güzel Cümle! I_vote_rcap 
((~duygu~)) (313)
ßy-ßøZKµ®T70™ (223)
ankaralibay (208)
~~sule~~ (178)
~sevgi~buketi~ (120)
hülya (68)
@spot (67)
Club.N8 (66)
En son konular
» Ben Seni Sevdimmi ?
Bir Kadın İçin En Güzel Cümle! Icon_minitimeÇarş. Tem. 02, 2014 2:48 am tarafından sonsuzask

» ..........................
Bir Kadın İçin En Güzel Cümle! Icon_minitimeÇarş. Nis. 14, 2010 5:13 am tarafından Admin

» DUYURU........
Bir Kadın İçin En Güzel Cümle! Icon_minitimePaz Şub. 07, 2010 4:45 pm tarafından Admin

» ADMIN GÜLÜN DOGUM GÜNÜ VE SİLAMFM MİN 3.CÜ YILINI KUTLADIK.....
Bir Kadın İçin En Güzel Cümle! Icon_minitimePerş. Ocak 21, 2010 1:50 pm tarafından Admin

» NEŞE MİZİN DOGUM GÜNÜNÜ KUTLADIK.....
Bir Kadın İçin En Güzel Cümle! Icon_minitimePerş. Ocak 21, 2010 1:45 pm tarafından Admin

» Ayrılık...
Bir Kadın İçin En Güzel Cümle! Icon_minitimePaz Ara. 20, 2009 5:38 pm tarafından ßy-ßøZKµ®T70™

» Şehitler Ölmez...Vatan Bölünmez...
Bir Kadın İçin En Güzel Cümle! Icon_minitimePaz Ara. 20, 2009 5:36 pm tarafından ßy-ßøZKµ®T70™

» ŞEHİTLERİMİZİ SAYGIYLA ANIYORUZ....
Bir Kadın İçin En Güzel Cümle! Icon_minitimePtsi Ara. 14, 2009 3:33 am tarafından Admin

» ekonomı alanında yapılan devrimler
Bir Kadın İçin En Güzel Cümle! Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 11:11 am tarafından ((canercan))

» SÜPER:)))))
Bir Kadın İçin En Güzel Cümle! Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 11:08 am tarafından ((canercan))

FORUM BiLGiLERi
Mart 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
TakvimTakvim
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Istatistikler
Toplam 70 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: sonsuzask

Kullanıcılarımız toplam 2317 mesaj attılar bunda 1006 konu

Bir Kadın İçin En Güzel Cümle!

YazarMesaj
ßy-ßøZKµ®T70™
moderatör
moderatör
ßy-ßøZKµ®T70™

Bir Kadın İçin En Güzel Cümle! Empty
MesajKonu: Bir Kadın İçin En Güzel Cümle!   Bir Kadın İçin En Güzel Cümle! Icon_minitimePaz Ara. 14, 2008 5:33 pm

Akşamdan kalma adam, büyük bir başağrısı ile sabah uyanmış.
Zorlukla gözlerini açıp, yerinden doğrularak, şöyle bir etrafına bakınmış.

Komodinin üstünde bir bardak su ve iki aspirin duruyor.
Yatağın ayakucundaki sandalyede elbiseleri temiz ve ütülenmiş..
Aspirinleri içerken,komodindeki not dikkatini çekmiş;
''Sevgilim, günaydın. Kahvaltın mutfakta. Ben alışverişe çıkıyorum, erken dönerim. Seni seviyorum".

Kalkıp, giyinmiş ve kahvaltı için mutfağa gitmiş.

Bakmış oğlu oturmuş, kahvaltı ediyor. Masada da kendi servisi ve gazeteleri duruyor. Oturmuş, kahvaltısına başlamış ve oğluna sormuş;
Evlat, dün gece ne oldu, biliyor musun? Evet, dün gece saat 3'ü geçiyordu, sarhoş olarak eve geldiğinde. Önce koridordaki sandalyeyi devirdin, ardından kustun, daha sonra da odanın kapısına kafanı çarptın, bir gözün morardı.
Adam, şaşırmış vaziyette: Anlayamadım. O zaman niye herşey temiz, kahvaltı hazır ve gazetem alınmış?
Onu mu soruyorsun. Annem seni sürükleyerek yatak odasına götürüp,pantalonunu çıkarmaya çalıştığında,

"Bayan, beni yalnız bırakın, ben evli bir adamım" dedin.

Bir Kadın İçin En Güzel Cümle!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Cep telefonlarınız için güzel mesaj sesleri (15 tane) 15 tane mesaj sesi sizle
» CÜMLE ÜRETELIM.....
» Güzel Temalarımdan:))
» ÇOK GÜZEL BİR FIKRA......
» ÇOK GÜZEL BİR FIRKA......