SILAM~FM PAYLASIM PLATFORMU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SILAM~FM PAYLASIM PLATFORMU

HAYATA DAIR HERSEY BURDA....

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En iyi yollayıcılar
Admin (426)
Çocuğunuza Söylemeniz Gereken İlk 10 Şey I_vote_lcapÇocuğunuza Söylemeniz Gereken İlk 10 Şey I_voting_barÇocuğunuza Söylemeniz Gereken İlk 10 Şey I_vote_rcap 
ADMiN~GÜL (343)
Çocuğunuza Söylemeniz Gereken İlk 10 Şey I_vote_lcapÇocuğunuza Söylemeniz Gereken İlk 10 Şey I_voting_barÇocuğunuza Söylemeniz Gereken İlk 10 Şey I_vote_rcap 
((~duygu~)) (313)
ßy-ßøZKµ®T70™ (223)
ankaralibay (208)
~~sule~~ (178)
~sevgi~buketi~ (120)
hülya (68)
@spot (67)
Club.N8 (66)
En son konular
» Ben Seni Sevdimmi ?
Çocuğunuza Söylemeniz Gereken İlk 10 Şey Icon_minitimeÇarş. Tem. 02, 2014 2:48 am tarafından sonsuzask

» ..........................
Çocuğunuza Söylemeniz Gereken İlk 10 Şey Icon_minitimeÇarş. Nis. 14, 2010 5:13 am tarafından Admin

» DUYURU........
Çocuğunuza Söylemeniz Gereken İlk 10 Şey Icon_minitimePaz Şub. 07, 2010 4:45 pm tarafından Admin

» ADMIN GÜLÜN DOGUM GÜNÜ VE SİLAMFM MİN 3.CÜ YILINI KUTLADIK.....
Çocuğunuza Söylemeniz Gereken İlk 10 Şey Icon_minitimePerş. Ocak 21, 2010 1:50 pm tarafından Admin

» NEŞE MİZİN DOGUM GÜNÜNÜ KUTLADIK.....
Çocuğunuza Söylemeniz Gereken İlk 10 Şey Icon_minitimePerş. Ocak 21, 2010 1:45 pm tarafından Admin

» Ayrılık...
Çocuğunuza Söylemeniz Gereken İlk 10 Şey Icon_minitimePaz Ara. 20, 2009 5:38 pm tarafından ßy-ßøZKµ®T70™

» Şehitler Ölmez...Vatan Bölünmez...
Çocuğunuza Söylemeniz Gereken İlk 10 Şey Icon_minitimePaz Ara. 20, 2009 5:36 pm tarafından ßy-ßøZKµ®T70™

» ŞEHİTLERİMİZİ SAYGIYLA ANIYORUZ....
Çocuğunuza Söylemeniz Gereken İlk 10 Şey Icon_minitimePtsi Ara. 14, 2009 3:33 am tarafından Admin

» ekonomı alanında yapılan devrimler
Çocuğunuza Söylemeniz Gereken İlk 10 Şey Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 11:11 am tarafından ((canercan))

» SÜPER:)))))
Çocuğunuza Söylemeniz Gereken İlk 10 Şey Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 11:08 am tarafından ((canercan))

FORUM BiLGiLERi
Nisan 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
TakvimTakvim
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Istatistikler
Toplam 70 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: sonsuzask

Kullanıcılarımız toplam 2317 mesaj attılar bunda 1006 konu

Çocuğunuza Söylemeniz Gereken İlk 10 Şey

YazarMesaj
~sevgi~buketi~
Admin
Admin
~sevgi~buketi~

Çocuğunuza Söylemeniz Gereken İlk 10 Şey Empty
MesajKonu: Çocuğunuza Söylemeniz Gereken İlk 10 Şey   Çocuğunuza Söylemeniz Gereken İlk 10 Şey Icon_minitimePaz Ara. 21, 2008 12:06 pm

Ne olursa olsun seni seviyorum.
Çocuklarınızın onları koşulsuz sevdiğinizi bilmelerini sağlayın. Onları sevmeniz için her zaman iyi, başarılı ya da akıllı olmaları gerekmediğini vurgulayın. Onların başarı ve başarısızlıklarını sevin.

Sana saygı duyuyorum.
Çocuklar da saygıyı hak ederler! Çocuklarınıza saygı gösterdiğinizde, onlara başka insanların değer ve sınırlarına saygı duymayı da öğretirsiniz.

Kararını destekliyorum.
Onlara zarar verecek birşey olmadığı sürece kararlarını destekleyin. Hayal ve hedefleri ebeveynleri tarafından desteklenmediği için ömür boyu gücenme ve pişmanlık duygularıyla yaşayan pek çok yetişkin vardır.

Seni dinliyorum.
Hüküm vermeden ve eleştirmeden dinleyin. Kendinizi referans göstermeden dinleyin. Yalnızca dinlemek niyetiyle dinleyin. Söylediklerini anlamanız, birşeye bağlamanız ya da beğenmeniz gerekmez. Yalnızca dinleyin.

Günüme renk katıyorsun!
Çocuğunuzun, yaşamınıza ne kadar çok neşe kattığını bilmesini sağlayın. Onlara bir lütuf olduklarını gösterin.

Benim çocuğum olduğun için çok şanslıyım.
Onlara, hayran olduğunuz eşsiz niteliklerden bahsedin. Beceri ve yeteneklerini sizinle paylaşmalarını teşvik edin.

Biraz daha anlatsana.
Zararsız sorular sorun. Konuşmalarından keyif aldığınızı hissettirin. Dikkatinizi verdiğinizi göstermek için, tonlama ve vücut dilinden yararlanın. Söylediklerine karşı ilgili olun; ama sözlerini kesmeyin.

Anlamak istiyorum.
Çocuğunuzun içinde bulunduğu durumu anlamadıysanız, bunu ona söyleyin. Sizinle paylaşmasını isteyin; ama zorlamayın. Kendi isteğiyle size gelmesini sağlayın.

Teşekkür ederim.
Onların sorumluluğunda bile olsa minik şeylerden dolayı minnet duyduğunuzu gösterin. Siz sormadan birşey yaptıklarında teşekkür edin.

Sana yardım edeyim.
Çocuğunuzun yardıma ihtiyacı varsa, yanında olun. Sevgi ve ruhunuzla orada bulunun.

Çocuğunuza Söylemeniz Gereken İlk 10 Şey
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Mutlaka tüketmeniz gereken 10 gıda
» Her Müslüman'ın Bilmesi Gereken Sorular
» KÜRESEL ISINMADAN DOLAYI SU TASARRUFU İÇİN ALINMASI GEREKEN ÖNLEMLER‏