SILAM~FM PAYLASIM PLATFORMU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SILAM~FM PAYLASIM PLATFORMU

HAYATA DAIR HERSEY BURDA....

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En iyi yollayıcılar
Admin (426)
ILK ITIRAF BENDEN I_vote_lcapILK ITIRAF BENDEN I_voting_barILK ITIRAF BENDEN I_vote_rcap 
ADMiN~GÜL (343)
ILK ITIRAF BENDEN I_vote_lcapILK ITIRAF BENDEN I_voting_barILK ITIRAF BENDEN I_vote_rcap 
((~duygu~)) (313)
ßy-ßøZKµ®T70™ (223)
ankaralibay (208)
~~sule~~ (178)
~sevgi~buketi~ (120)
hülya (68)
@spot (67)
Club.N8 (66)
En son konular
» Ben Seni Sevdimmi ?
ILK ITIRAF BENDEN Icon_minitimeÇarş. Tem. 02, 2014 2:48 am tarafından sonsuzask

» ..........................
ILK ITIRAF BENDEN Icon_minitimeÇarş. Nis. 14, 2010 5:13 am tarafından Admin

» DUYURU........
ILK ITIRAF BENDEN Icon_minitimePaz Şub. 07, 2010 4:45 pm tarafından Admin

» ADMIN GÜLÜN DOGUM GÜNÜ VE SİLAMFM MİN 3.CÜ YILINI KUTLADIK.....
ILK ITIRAF BENDEN Icon_minitimePerş. Ocak 21, 2010 1:50 pm tarafından Admin

» NEŞE MİZİN DOGUM GÜNÜNÜ KUTLADIK.....
ILK ITIRAF BENDEN Icon_minitimePerş. Ocak 21, 2010 1:45 pm tarafından Admin

» Ayrılık...
ILK ITIRAF BENDEN Icon_minitimePaz Ara. 20, 2009 5:38 pm tarafından ßy-ßøZKµ®T70™

» Şehitler Ölmez...Vatan Bölünmez...
ILK ITIRAF BENDEN Icon_minitimePaz Ara. 20, 2009 5:36 pm tarafından ßy-ßøZKµ®T70™

» ŞEHİTLERİMİZİ SAYGIYLA ANIYORUZ....
ILK ITIRAF BENDEN Icon_minitimePtsi Ara. 14, 2009 3:33 am tarafından Admin

» ekonomı alanında yapılan devrimler
ILK ITIRAF BENDEN Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 11:11 am tarafından ((canercan))

» SÜPER:)))))
ILK ITIRAF BENDEN Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 11:08 am tarafından ((canercan))

FORUM BiLGiLERi
Nisan 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
TakvimTakvim
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Istatistikler
Toplam 70 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: sonsuzask

Kullanıcılarımız toplam 2317 mesaj attılar bunda 1006 konu

ILK ITIRAF BENDEN

+2
ankaralibay
Admin
6 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

ILK ITIRAF BENDEN Empty
MesajKonu: ILK ITIRAF BENDEN   ILK ITIRAF BENDEN Icon_minitimePtsi Ara. 22, 2008 11:00 pm

REZIL OLDUGUM GÜN

Bundan 3 yil falan önceydi...Almanyada yasiyordum o zaman... Annem rahatsizlanmisti doktora götürdüm.Bekleme salonunda bekliyoruz bayada kalabalik.Annemla basladik sohbette tabii türkce kimse anlamasin.Anne dedim biliyormusun gecen hafta bir cift evlenmis, dügünden sonra balayina gideceklermis.Gelin demiski aileme gidelim vedalasayim gitmisler neyse iste vedalasmislar.Gelin oglan kardesine sarilmis kardesi 17 yasinda delikanliymis.Ordan ciktiklarinda damat kizmis geline nasil öpersin kardesini ben kiskanc biriyim tartisma büyümüs..ve gelin gelmiyorum balayina falan demis..Damatta almis bavulunu ucmus antalyaya....Birde Utanmadan antalyadan telefon etmis ben oteldeyim sende gel dedim ve tam yanimda dergi okuyan genc bir bayan bana döndü ve dediki: Abla aynen o sekilde oldu o gelinde benim....Ben saskina döndüm ne diyecegimi sasirdim yer yarilsa girecem o durumda...Annem aferim kizim iyi yapmissin kardesini kiskanmis daha neler öyle seymi olur diye basladi kizla konusmaya...Bende ses soluk yok cok sonra geldime geldim ve yüzlerce kez özür diledim...Ondan sonra sIk sIk karsilastik ve herseferinde ikimizde güldük...BOSUNA DEMEMISLER YERIN KULAGI VARDIR....
ILK ITIRAF BENDEN 63651

En son Admin tarafından Ptsi Ara. 22, 2008 11:13 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://sevgibuketi.yetkinforum.com
ankaralibay
moderatör
moderatör
ankaralibay

ILK ITIRAF BENDEN Empty
MesajKonu: Geri: ILK ITIRAF BENDEN   ILK ITIRAF BENDEN Icon_minitimePtsi Ara. 22, 2008 11:09 pm

SEVGİ HANIM,, bu nasıl bir tesaduf, gercekten hayret edilecek bir sey, boyle tesaduf insan hayati boyunca az görülen bir sey,, güzel bir itirafdı gercketen...
~hicret~
yeni üye
yeni üye

ILK ITIRAF BENDEN Empty
MesajKonu: Geri: ILK ITIRAF BENDEN   ILK ITIRAF BENDEN Icon_minitimePtsi Ara. 22, 2008 11:34 pm

lol! o benim burdayim pistisi olmussun da kötü dememissin ama.Dünya kücük iste canimm ILK ITIRAF BENDEN 987678 tskk paylasimin icinnn
((~duygu~))
moderatör
moderatör
((~duygu~))

ILK ITIRAF BENDEN Empty
MesajKonu: Geri: ILK ITIRAF BENDEN   ILK ITIRAF BENDEN Icon_minitimeC.tesi Ara. 27, 2008 12:30 pm

ayy cok fecı olmus abla ya :D:D
http://kardelensiirnet.sitemynet.com
Admin
Admin
Admin
Admin

ILK ITIRAF BENDEN Empty
MesajKonu: Geri: ILK ITIRAF BENDEN   ILK ITIRAF BENDEN Icon_minitimeC.tesi Ara. 27, 2008 11:52 pm

SORMA KUZUCUM ILK ITIRAF BENDEN 504677
ßy-ßøZKµ®T70™
moderatör
moderatör
ßy-ßøZKµ®T70™

ILK ITIRAF BENDEN Empty
MesajKonu: Geri: ILK ITIRAF BENDEN   ILK ITIRAF BENDEN Icon_minitimePtsi Ara. 29, 2008 9:17 am

haha ablam dusunsana birde kotu birsey diyosun kadın senı dovmeye felan calısıyor hahah
ADMiN~GÜL
Admin
Admin
ADMiN~GÜL

ILK ITIRAF BENDEN Empty
MesajKonu: Geri: ILK ITIRAF BENDEN   ILK ITIRAF BENDEN Icon_minitimeSalı Ocak 13, 2009 6:55 pm

Sevgim cok ilgincbir tesadüf yinede gecmisolsun allahdan anlayisli birkizmis :))) böyle durumlari filimlerde görürdük ve herkesin ilk aklindan gecen su olurdu, filim iste böyle tesadüfmüolur cok sacma der gecerdik, ama iste insanlarin nerede neyle karsilasacagi belli olmuyor iste , sahiden de yerin kulagi varmis :))))
http://www.silamm.blogcu.com
Admin
Admin
Admin
Admin

ILK ITIRAF BENDEN Empty
MesajKonu: Geri: ILK ITIRAF BENDEN   ILK ITIRAF BENDEN Icon_minitimeSalı Ocak 13, 2009 9:46 pm

Evet gülüm biri anlatsabende abartma derdim yani ama maalesef kendim yasadim ve bittigim andir:)))

ILK ITIRAF BENDEN
1 sayfadaki 1 sayfası