SILAM~FM PAYLASIM PLATFORMU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SILAM~FM PAYLASIM PLATFORMU

HAYATA DAIR HERSEY BURDA....

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En iyi yollayıcılar
Admin (426)
GÜLÜMÜZ CANIMIZ BIRTANEMIZ DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUN..... I_vote_lcapGÜLÜMÜZ CANIMIZ BIRTANEMIZ DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUN..... I_voting_barGÜLÜMÜZ CANIMIZ BIRTANEMIZ DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUN..... I_vote_rcap 
ADMiN~GÜL (343)
GÜLÜMÜZ CANIMIZ BIRTANEMIZ DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUN..... I_vote_lcapGÜLÜMÜZ CANIMIZ BIRTANEMIZ DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUN..... I_voting_barGÜLÜMÜZ CANIMIZ BIRTANEMIZ DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUN..... I_vote_rcap 
((~duygu~)) (313)
ßy-ßøZKµ®T70™ (223)
ankaralibay (208)
~~sule~~ (178)
~sevgi~buketi~ (120)
hülya (68)
@spot (67)
Club.N8 (66)
En son konular
» Ben Seni Sevdimmi ?
GÜLÜMÜZ CANIMIZ BIRTANEMIZ DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUN..... Icon_minitimeÇarş. Tem. 02, 2014 2:48 am tarafından sonsuzask

» ..........................
GÜLÜMÜZ CANIMIZ BIRTANEMIZ DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUN..... Icon_minitimeÇarş. Nis. 14, 2010 5:13 am tarafından Admin

» DUYURU........
GÜLÜMÜZ CANIMIZ BIRTANEMIZ DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUN..... Icon_minitimePaz Şub. 07, 2010 4:45 pm tarafından Admin

» ADMIN GÜLÜN DOGUM GÜNÜ VE SİLAMFM MİN 3.CÜ YILINI KUTLADIK.....
GÜLÜMÜZ CANIMIZ BIRTANEMIZ DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUN..... Icon_minitimePerş. Ocak 21, 2010 1:50 pm tarafından Admin

» NEŞE MİZİN DOGUM GÜNÜNÜ KUTLADIK.....
GÜLÜMÜZ CANIMIZ BIRTANEMIZ DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUN..... Icon_minitimePerş. Ocak 21, 2010 1:45 pm tarafından Admin

» Ayrılık...
GÜLÜMÜZ CANIMIZ BIRTANEMIZ DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUN..... Icon_minitimePaz Ara. 20, 2009 5:38 pm tarafından ßy-ßøZKµ®T70™

» Şehitler Ölmez...Vatan Bölünmez...
GÜLÜMÜZ CANIMIZ BIRTANEMIZ DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUN..... Icon_minitimePaz Ara. 20, 2009 5:36 pm tarafından ßy-ßøZKµ®T70™

» ŞEHİTLERİMİZİ SAYGIYLA ANIYORUZ....
GÜLÜMÜZ CANIMIZ BIRTANEMIZ DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUN..... Icon_minitimePtsi Ara. 14, 2009 3:33 am tarafından Admin

» ekonomı alanında yapılan devrimler
GÜLÜMÜZ CANIMIZ BIRTANEMIZ DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUN..... Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 11:11 am tarafından ((canercan))

» SÜPER:)))))
GÜLÜMÜZ CANIMIZ BIRTANEMIZ DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUN..... Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 11:08 am tarafından ((canercan))

FORUM BiLGiLERi
Mart 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
TakvimTakvim
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Istatistikler
Toplam 70 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: sonsuzask

Kullanıcılarımız toplam 2317 mesaj attılar bunda 1006 konu

GÜLÜMÜZ CANIMIZ BIRTANEMIZ DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUN.....

5 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

GÜLÜMÜZ CANIMIZ BIRTANEMIZ DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUN..... Empty
MesajKonu: GÜLÜMÜZ CANIMIZ BIRTANEMIZ DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUN.....   GÜLÜMÜZ CANIMIZ BIRTANEMIZ DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUN..... Icon_minitimeSalı Ocak 20, 2009 12:30 am

GÜLÜMÜZ CANIMIZ BIRTANEMIZ DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUN..... Dogum_14

GÜLÜMÜZ CANIMIZ BIRTANEMIZ DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUN..... Kutlam10

GÜLÜMÜZ CANIMIZ BIRTANEMIZ DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUN..... Gal_ku11

GÜLÜMÜZ CANIMIZ BIRTANEMIZ DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUN..... Gaol_k11

IYIKI VARSIN.....IYIKI TANIDIK SENI.....NICE MUTLU YILLARA AILENLE,SEVDIKLERINLE VE BIZIMLE INSALLAH....

SENI SEVIYORUZ......

SILAM~FM AILESI
http://sevgibuketi.yetkinforum.com
~~sule~~
YÖNETICI
YÖNETICI
~~sule~~

MesajKonu: Geri: GÜLÜMÜZ CANIMIZ BIRTANEMIZ DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUN.....   GÜLÜMÜZ CANIMIZ BIRTANEMIZ DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUN..... Icon_minitimeSalı Ocak 20, 2009 9:45 am

Gecenin karanlığına sakladığım düşlerimi “ay ışığına” çıkarma vakti bugün..Bugün çok güzel bir gün, her günden daha farklı, daha bir huzurluyum..Bugün doğum günün, güneşin en sarısı bugün..Doğum günün kutlu olsun bitanem..
GÜLÜMÜZ CANIMIZ BIRTANEMIZ DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUN..... F_kedilidogumm_d1010d4

ben sevimli bir kedi sana güzelliklerle dolu armaganlari bu balonlar içerisinde getirdim GÜLÜMÜZ CANIMIZ BIRTANEMIZ DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUN..... 20603 biliyorumki sen herseyin en güzeline layıksın.bu güzel ortamı bize sagladıgın için sana kocaman ama kocaman bir öpücük.ömür boyu birlikte olmak DİLEGİYLE..
SENİ SEVİYORUMMMMMMMMMMMMMMMM GÜLÜMÜZ CANIMIZ BIRTANEMIZ DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUN..... 20603
((~duygu~))
moderatör
moderatör
((~duygu~))

MesajKonu: Geri: GÜLÜMÜZ CANIMIZ BIRTANEMIZ DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUN.....   GÜLÜMÜZ CANIMIZ BIRTANEMIZ DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUN..... Icon_minitimeSalı Ocak 20, 2009 12:09 pm

dogum gunun kutlu olsun gul ablaaaaaaaaaam mucksss allah omrunu huzura saglıga mutluluga bogsun ınsallah :D
http://kardelensiirnet.sitemynet.com
ADMiN~GÜL
Admin
Admin
ADMiN~GÜL

MesajKonu: Geri: GÜLÜMÜZ CANIMIZ BIRTANEMIZ DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUN.....   GÜLÜMÜZ CANIMIZ BIRTANEMIZ DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUN..... Icon_minitimeSalı Ocak 20, 2009 10:00 pm

SEVGIIIMMMMMMMMM GÜLÜMÜZ CANIMIZ BIRTANEMIZ DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUN..... 20603

iYiKi BENDE SENi TANIDIM iYiKi SENDE VARSIN .....

RADYO BiR BAHANE RODYO SAYESiN DE SENiN GiBi YÜREGi GÜZEL iNSAN TANIMIS OLDUM...

VERMiS OLDUGUN EMEKLERDEN DOLAYI SANA NEKADAR TESEKKÜR ETSEM AZDIR BENi COK SEViNDiRDiNiZ SEViLDiGiMi BiLiYORDUM DEGER VERiLDiGiMiDE BiLiYORDUM AMA iKi GÜNDÜR YASATTIGINIZ MUTLULUK BANA GURURLARIN EN BÜYÜGÜ OLDU SiZLERLE GURUR DUYUYORUM SIZLERi COK SEVIYORUMMMMMMMMM
RADYO OLMASADA SIZLER BENIM CANIMSINIZ ALLAH BÖYLE SEVGiYi KORUSUN iNSALLAH.......
HEP BIRLIKDE ELiMIiZDE BASTONLA GEZENE KADAR MUTLU YASARIZ iNSALLLAH.....
AMiNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN...............
Bende sizler icin pasta yaptim :))) Afiyetolsun canim....

GÜLÜMÜZ CANIMIZ BIRTANEMIZ DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUN..... Image161vllx4
http://www.silamm.blogcu.com
ADMiN~GÜL
Admin
Admin
ADMiN~GÜL

MesajKonu: Geri: GÜLÜMÜZ CANIMIZ BIRTANEMIZ DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUN.....   GÜLÜMÜZ CANIMIZ BIRTANEMIZ DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUN..... Icon_minitimeSalı Ocak 20, 2009 10:15 pm

SULEMMMMMMMMMMMMMM CANIMMMMMMMM GÜLÜMÜZ CANIMIZ BIRTANEMIZ DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUN..... 20603

HARiKA DiLEKLERiNDEN DOLAYI COK AMA COKK TESEKKÜRLER CANIMMM.....

SEViMLi KEDiM BENiMMMM....... O BALONLARIN iCiNDEN SENiN HARIKA YÜREGiN CANDAN SEVECEN KALBiN CIKTI CANIM BUNU ÖMÜR BOYU SAKLAYACAGIMM........

BANA iKi GÜNDÜR YASATTIGINIZ HARIKA GÜN iCiN COK AMA COK TESEKKÜR EDERIM CANIM EMEKLERINIZE SAGLIK HARIKASINIZ EN KÖTÜ GÜNÜMÜZ BÖYLE OLSUN iNSALLAH .....
BENiM iCiN HERZAMAN VAR OLACAKSINIZ..

iNSANIN SEViLDiGiGiNi BiLMESI KADAR MUTLU HICBiRSEY YOKTURR.................
SENi COK AMA COKKKKK SEVIiYORUMMMMMMM............

Bende sizler icin pasta yaptimmm :))) Afiyetolsun canimmm.....

ADMiN~GÜL
Admin
Admin
ADMiN~GÜL

MesajKonu: Geri: GÜLÜMÜZ CANIMIZ BIRTANEMIZ DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUN.....   GÜLÜMÜZ CANIMIZ BIRTANEMIZ DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUN..... Icon_minitimeSalı Ocak 20, 2009 10:20 pm

((~duygu~)) demiş ki:
dogum gunun kutlu olsun gul ablaaaaaaaaaam mucksss allah omrunu huzura saglıga mutluluga bogsun ınsallah :D

DUYGUCUMMM MUCUXXXXXXXXXXXXX .......

COK TESEKKÜRLER CANIM HARIKA DiLEKLERiN iCiN.... UMARIM HEPBiRLiKDE BÖYLE MUTLUKAR YASARIZ COK TESEKKÜR EDERIM BÜTÜN EMEKLERiNiZDEN DOLAYI iYiKi VARSINIZ iYiKi TANIDIM SiZLERi.......

Bende sizlere pasta yaptim :)))) Afiyetolsun canimm....
~*Reis*~
YÖNETICI
YÖNETICI
~*Reis*~

MesajKonu: Geri: GÜLÜMÜZ CANIMIZ BIRTANEMIZ DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUN.....   GÜLÜMÜZ CANIMIZ BIRTANEMIZ DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUN..... Icon_minitimePtsi Ocak 26, 2009 10:41 am

özel sebeblerden dolayi,türkiyeye aniden gitmek zorunda kalmismistim.aziz dostumun dogum gününde maalesef bulunamadim.gec olsa bile bir seyler karalamak istedim.cünkü gül hemsom,sen benim cok degerli dostum ve arkadasimsin.seni tanimaktan cok bahtiyarim.yaklasik iki yili askindir tanisikligimiz var seninle.bu zaman zarfi icerisinde,bir gün olsun,bir an olsa bile bir kötü yanini görmedim.bunu hakikaten itiraf ederim.her zaman yanimda oldun.en aci günümde ve en neseli animda bile yanimda oldun.sen gercekten cok vefali bir insansin.sana cok minnettarim.su an dahil,ilk tanistigimiz günler bir film seridi gibi gözümün önünde gecmektedir.ilk baslarda pek samimi degildik.acikcasi senin ciddi tavirlarindan cekiniyordum.:))iyikide seni tanimisim.seni tanimaktan aslada pisman degilim.birlikte cok aci günler vede cok badireler atlattik bu radyoculuk hayatinda.inaniyorumki,bütün dostlarda bu acidan bakiyorlardir dostluk ve arkadaslik vede kardesliklere;sayet ben insanin özüne bakarim.senin özünde her seyden evvel,edebi gördüm.cok edebli ve utangacsin.merhametlisin,vefalisin vede vakar sahibisin.önümüze bir SIKINTI bir olay ciktiginda,akla ve mantiga en uygun yol hangisi ise,akli seliminle nokta koyarsin.ayiblari ve kusurlari örten bir yapin var,biri yüz üstü düstügünde elinden tutup kol kanat olup yaninda olursun.dost ve arkadaslarina severek ve cani gönülden yardim edici bir yönün var,üstelik karsiliksiz hic bikmadan vede hic yilmadan yardimda bulunursun.yardim konusunda,utanarak SIKILARAK bir ricada bulundugumda az fircani yemedim sahsim adina:))dostlarinin acisini kendin acin,sevincinide kendin sevincin bildin.hakikaten cok olgun bir yapiya sahibsin.sen bizim dostumuz arkadasimiz kardesimizsin.iyikide seni tanidik.tek temennim bütün arkadaslarla bu dostlugumuz ebedi devam etsin.seni bizim canimiz,cigerimiz kardesimiz,dostumuz vede gülümüzsün.seni silam fm ailesi olarak cok seviyoruz.dogum günün kutlu olsun,allah hayirli vede uzun ömür versin.amiin)
ADMiN~GÜL
Admin
Admin
ADMiN~GÜL

MesajKonu: Geri: GÜLÜMÜZ CANIMIZ BIRTANEMIZ DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUN.....   GÜLÜMÜZ CANIMIZ BIRTANEMIZ DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUN..... Icon_minitimePtsi Ocak 26, 2009 4:34 pm

Hemsom cok tesekkür ederim cok güzel görüsünden ötürü...öncelikle tekrar basin sagolsun...önemli olan gönüllerin bir olmasi umarim butür aksilikleri tekrar yasamazsin allah nenenin mekanini cennet yapsin topragi bol olsun sevenlerinede sabir ihsaneylesin insallah... beni cok gururlandirip onurlandirdiniz umarim herzaman layik kalirim güzel görüslerinize , sunuda belirtmek istiyorumki bende sizleri tanimakdan ötürü cok mutluyum ve gururluyum iyiki sizlerde varsiniz , ben burada kimlere candan dostsun diye hitap ediyorsam eminolunki buna deger kisiler oldugu icin diyorum , ben iyi niyetimi iyi insanlara karsi sundum sizlerde bir okadar iyidinizki bende iyiidim...
~~sule~~
YÖNETICI
YÖNETICI
~~sule~~

MesajKonu: Geri: GÜLÜMÜZ CANIMIZ BIRTANEMIZ DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUN.....   GÜLÜMÜZ CANIMIZ BIRTANEMIZ DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUN..... Icon_minitimePtsi Ocak 26, 2009 6:21 pm

degerli kardesim okadar güzel ifasde ettinki gülü bizlere inanki okurken duygulandim.yüregine saglik flower

GÜLÜMÜZ CANIMIZ BIRTANEMIZ DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUN.....
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» CANIMIZ NESEMİZ DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUN
» DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUN HARUN.........
» DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN CANIM..
» DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN CANIM..
» DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUNN AHMET........