SILAM~FM PAYLASIM PLATFORMU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SILAM~FM PAYLASIM PLATFORMU

HAYATA DAIR HERSEY BURDA....

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En iyi yollayıcılar
Admin (426)
okumadan geçmeyin I_vote_lcapokumadan geçmeyin I_voting_barokumadan geçmeyin I_vote_rcap 
ADMiN~GÜL (343)
okumadan geçmeyin I_vote_lcapokumadan geçmeyin I_voting_barokumadan geçmeyin I_vote_rcap 
((~duygu~)) (313)
ßy-ßøZKµ®T70™ (223)
ankaralibay (208)
~~sule~~ (178)
~sevgi~buketi~ (120)
hülya (68)
@spot (67)
Club.N8 (66)
En son konular
» Ben Seni Sevdimmi ?
okumadan geçmeyin Icon_minitimeÇarş. Tem. 02, 2014 2:48 am tarafından sonsuzask

» ..........................
okumadan geçmeyin Icon_minitimeÇarş. Nis. 14, 2010 5:13 am tarafından Admin

» DUYURU........
okumadan geçmeyin Icon_minitimePaz Şub. 07, 2010 4:45 pm tarafından Admin

» ADMIN GÜLÜN DOGUM GÜNÜ VE SİLAMFM MİN 3.CÜ YILINI KUTLADIK.....
okumadan geçmeyin Icon_minitimePerş. Ocak 21, 2010 1:50 pm tarafından Admin

» NEŞE MİZİN DOGUM GÜNÜNÜ KUTLADIK.....
okumadan geçmeyin Icon_minitimePerş. Ocak 21, 2010 1:45 pm tarafından Admin

» Ayrılık...
okumadan geçmeyin Icon_minitimePaz Ara. 20, 2009 5:38 pm tarafından ßy-ßøZKµ®T70™

» Şehitler Ölmez...Vatan Bölünmez...
okumadan geçmeyin Icon_minitimePaz Ara. 20, 2009 5:36 pm tarafından ßy-ßøZKµ®T70™

» ŞEHİTLERİMİZİ SAYGIYLA ANIYORUZ....
okumadan geçmeyin Icon_minitimePtsi Ara. 14, 2009 3:33 am tarafından Admin

» ekonomı alanında yapılan devrimler
okumadan geçmeyin Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 11:11 am tarafından ((canercan))

» SÜPER:)))))
okumadan geçmeyin Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 11:08 am tarafından ((canercan))

FORUM BiLGiLERi
Mart 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
TakvimTakvim
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Istatistikler
Toplam 70 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: sonsuzask

Kullanıcılarımız toplam 2317 mesaj attılar bunda 1006 konu

okumadan geçmeyin

3 posters
YazarMesaj
~~sule~~
YÖNETICI
YÖNETICI
~~sule~~

okumadan geçmeyin Empty
MesajKonu: okumadan geçmeyin   okumadan geçmeyin Icon_minitimeÇarş. Ocak 21, 2009 10:50 pm

Efsane Wimbledon'nın ilk zenci şampiyonu Arthur Ashe kan naklinden kaptığı aidsden ölüm döşeğindeydi. Hayranlarından biri sordu: 'Tanrı böyle kötü bir hastalık için neden seni seçti?' Arthur Ashe cevap verdi: ' Tüm dünyada 50 milyon çocuk tenis oynamaya başlar. 5 milyonu tenis oynamayı öğrenir. 500 bini profesyonel tenisçi olur. 50 bini yarışmalara girer. 5 bini büyük turnuvalara erişir. 50 si Wimbledon'a kadar gelir. 4 ü yarı finale, 2 si finale kalır. Elimde şampiyonluk kupasını tutarken, Tanrı'ya 'Neden ben?' diye hiç sormadım. Şimdi sancı çekerken Tanrı'ya nasıl 'Niye ben?' derim. Mutluluk insanı tatlı yapar. Başarı ışıltılı.. Zorluklar güçlü.. Hüzün insanı insan yapar,yenilgi mütevazi. Tanrı'ya asla 'Neden ben?' diye sormayın. Ne olacaksa olur
Admin
Admin
Admin
Admin

okumadan geçmeyin Empty
MesajKonu: Geri: okumadan geçmeyin   okumadan geçmeyin Icon_minitimePerş. Ocak 22, 2009 1:02 am

SULEM COK GÜZEL BIR PAYLASIM....TSKLER CANIMM....

COK GÜZEL BIR DÜSÜNCE....NEDENSE HAYATTA IYI SEYLERI NORMAL OLARAK ALGILIYORUZ....KÖTÜ OLAYLARIDA BEN HAK ETMEDIM BUNLARI DIYORUZ....
http://sevgibuketi.yetkinforum.com
ADMiN~GÜL
Admin
Admin
ADMiN~GÜL

okumadan geçmeyin Empty
MesajKonu: Geri: okumadan geçmeyin   okumadan geçmeyin Icon_minitimeCuma Ocak 23, 2009 6:50 pm

Cok anlamali bir paylasim sulem emegine saglik ...
iste herne olursa olsun sükretmeliymisiz buda cok güzel bir örnek....
http://www.silamm.blogcu.com

okumadan geçmeyin
1 sayfadaki 1 sayfası