SILAM~FM PAYLASIM PLATFORMU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SILAM~FM PAYLASIM PLATFORMU

HAYATA DAIR HERSEY BURDA....

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En iyi yollayıcılar
Admin (426)
Gelme artık yar..Yalvarırım gelme ama gitmede... I_vote_lcapGelme artık yar..Yalvarırım gelme ama gitmede... I_voting_barGelme artık yar..Yalvarırım gelme ama gitmede... I_vote_rcap 
ADMiN~GÜL (343)
Gelme artık yar..Yalvarırım gelme ama gitmede... I_vote_lcapGelme artık yar..Yalvarırım gelme ama gitmede... I_voting_barGelme artık yar..Yalvarırım gelme ama gitmede... I_vote_rcap 
((~duygu~)) (313)
ßy-ßøZKµ®T70™ (223)
ankaralibay (208)
~~sule~~ (178)
~sevgi~buketi~ (120)
hülya (68)
@spot (67)
Club.N8 (66)
En son konular
» Ben Seni Sevdimmi ?
Gelme artık yar..Yalvarırım gelme ama gitmede... Icon_minitimeÇarş. Tem. 02, 2014 2:48 am tarafından sonsuzask

» ..........................
Gelme artık yar..Yalvarırım gelme ama gitmede... Icon_minitimeÇarş. Nis. 14, 2010 5:13 am tarafından Admin

» DUYURU........
Gelme artık yar..Yalvarırım gelme ama gitmede... Icon_minitimePaz Şub. 07, 2010 4:45 pm tarafından Admin

» ADMIN GÜLÜN DOGUM GÜNÜ VE SİLAMFM MİN 3.CÜ YILINI KUTLADIK.....
Gelme artık yar..Yalvarırım gelme ama gitmede... Icon_minitimePerş. Ocak 21, 2010 1:50 pm tarafından Admin

» NEŞE MİZİN DOGUM GÜNÜNÜ KUTLADIK.....
Gelme artık yar..Yalvarırım gelme ama gitmede... Icon_minitimePerş. Ocak 21, 2010 1:45 pm tarafından Admin

» Ayrılık...
Gelme artık yar..Yalvarırım gelme ama gitmede... Icon_minitimePaz Ara. 20, 2009 5:38 pm tarafından ßy-ßøZKµ®T70™

» Şehitler Ölmez...Vatan Bölünmez...
Gelme artık yar..Yalvarırım gelme ama gitmede... Icon_minitimePaz Ara. 20, 2009 5:36 pm tarafından ßy-ßøZKµ®T70™

» ŞEHİTLERİMİZİ SAYGIYLA ANIYORUZ....
Gelme artık yar..Yalvarırım gelme ama gitmede... Icon_minitimePtsi Ara. 14, 2009 3:33 am tarafından Admin

» ekonomı alanında yapılan devrimler
Gelme artık yar..Yalvarırım gelme ama gitmede... Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 11:11 am tarafından ((canercan))

» SÜPER:)))))
Gelme artık yar..Yalvarırım gelme ama gitmede... Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 11:08 am tarafından ((canercan))

FORUM BiLGiLERi
Nisan 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
TakvimTakvim
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Istatistikler
Toplam 70 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: sonsuzask

Kullanıcılarımız toplam 2317 mesaj attılar bunda 1006 konu

Gelme artık yar..Yalvarırım gelme ama gitmede...

3 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Gelme artık yar..Yalvarırım gelme ama gitmede... Empty
MesajKonu: Gelme artık yar..Yalvarırım gelme ama gitmede...   Gelme artık yar..Yalvarırım gelme ama gitmede... Icon_minitimePerş. Ocak 22, 2009 9:00 pm

Ahh Yâr..

Bir hazan mevsiminde karşıma çıktığında, bilir miydim bu kadar yaralayacağını yüreğimi?
Ah sevgili... Bilir miydim defalarca gidip geri geleceğini ve her gidişinde bir parça daha götüreceğini yüreğimden? Bilir miydim her gidişinde daha büyük olacağını o parçanın söyle?

Halbuki sen değil miydin tüm yaşadıklarımı bilen ve sen değil miydin bana zarar gelmesini istemeyen?
İstemezken hiçbir acıyı çekmesini yüreğimin neden yaktın sevgili, neden kışa döndürdün bendeki sevgini?

Çok mu şey istemiştim senden? Neden bu kadar ağır gelmişti herşey ikimize?
Yapmamız gereken tek şey sevmekken birbirimizi, biz, neden sevgi dışında herşeyi dolu dolu yaşadıkta hep erteledik söylenmesi gerekenleri ve neden sakladık sevgimizi?
Bir senin yanında yaşarken saflığı, bir senin yanında güçsüzken ve ilk senin yanında ağlamışken savunmasız; neden hep kelime atlarına sakladık yüreğimizi?

Çok mu şey istemiştim gerçekten hayattan?
Koluna girip yürürken yolda, yüzüme yansıyan tebessüm müydü fazla kaçan mutluluk?
Yoksa uzaktayken , bir çağrının gelmesiyle sana ait olan,; yüreğime düşen heyecan parçası mı ağır gelmişti de, bu hale düşmüştü sevdamız?
Hayat ne istedi bizden, yoksa biz mi hayatı yok ettik erkenden?

Neden birden değişti herşey? Bahar neden kışa dönüştü aniden?
Halbuki sen bilirdin , kıştan ne çok korktuğumu sevgili..Halbuki en çok sen bilirdin, kışları üşüyen ellerimin yüreğimide vurduğunu ve o yüreğin sadece senin gözlerinde huzur bulduğunu...

Biliyorsun değil mi?
Bunu benden de iyi biliyorsun sevgili...
Bildiğin halde yapıyorsun, inat uğruna yaşatıyorsun tüm acıları bana.. Acı çekmem için gelip gelip gidiyorsun yüreğime... Her gelişinde bir parça mutluluk çalıyorsun ağzıma ve her gidişinde yüreğimden bir parça daha götürüyorsun yanında...
Neden sevgili? Neden yapıyorsun? Nedir istediğin ve benim bir türlü bilemediğim?

..................

Ne güzeldi sana dair olan hayallerim, ne büyüktü o hayallerin verdiği mutluluk yüreğime...

Halbuki seninle şiir gibi bir hayat yaşayacaktım sevgili.. Sen 29 harftin dilimde, bir anlam katabilmek adına hayatın içine...
Ve sen her gittiğinde bir harf intihar etti kendi zehiriyle...
...............

Neden yar? Ah yar neden? Neden gelip gelip gidersin hala yüreğimden? Neden azad etmezsin ellerindeki yüreğimi yada neden öldürmezsin acımadan insafsızca?
...................

Git sevgili, git... Git artık... Hiç düşünmeden, tüm "sen"i sırtla bendeki ve bakmadan ardına git... Yüreğini yüreğimden al ve git...

Yada gel be sevgili.. Sebep aramadan, sual sormadan gel... Sadece sevmek adına gel..Sadece benim olmak, sadece senin olmak adına gel... Biz olmak adına gel...

Gelebilir misin?
Hayır...
Gelebilir miyim?
Hayır...

..................

Gelme artık yalvarırım yar... Gelme ama gitme de... Dokunma içimdeki "sen"e.. Ben mutluyum böyle.. Bırak içimdeki "sen" kalsın bana sen gitsende yüreğimden, ben üşüsem de peşinden...
Yada hiçbiri işte....
..............

Tıkanıyor sonu sen olunca kelimeler...Ardından intihar eden harfler tükeniyor, kağıda değer değmez yok oluyor..
Artık anlatamıyorum hiçbirşeyi eskisi kadar güzel..Artık yüreğim dökülmüyor sayfalara...

Ah yar...

Alışmışken senin kalbimdeki sessiz usul haline, gelip gelip daha ileriye itiyorsun ya hançerini kalbime, sözlerinle bitiriyorsun ya beni.. Diyecek söz bulamıyorum yüreğine..

Susuyorum artık..Susturuluyorum belki de...

Gelme artık yar..Yalvarırım gelme ama Gitmede...

http://sevgibuketi.yetkinforum.com
ADMiN~GÜL
Admin
Admin
ADMiN~GÜL

MesajKonu: Geri: Gelme artık yar..Yalvarırım gelme ama gitmede...   Gelme artık yar..Yalvarırım gelme ama gitmede... Icon_minitimeCuma Ocak 23, 2009 7:44 pm

Cok güzel bir siirdi Sevgim emegine yüregine saglik canim...
ALLAH sevenleri ayirmasin.....
http://www.silamm.blogcu.com
ßy-ßøZKµ®T70™
moderatör
moderatör
ßy-ßøZKµ®T70™

MesajKonu: Geri: Gelme artık yar..Yalvarırım gelme ama gitmede...   Gelme artık yar..Yalvarırım gelme ama gitmede... Icon_minitimeCuma Ocak 23, 2009 10:14 pm

Tskler Paylasım ıcın Ablam Güzel şiir:( ( Aminn Gül Ablam )

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» VE SEN YOKSUN ARTIK ÖLEMİ
» ZEYNEL BUNE KARIZMA ABLAM :-P KIZLARI CATLATTIN TOZUNU ALIYORLAR ARTIK:)))