SILAM~FM PAYLASIM PLATFORMU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SILAM~FM PAYLASIM PLATFORMU

HAYATA DAIR HERSEY BURDA....

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En iyi yollayıcılar
Admin (426)
SEVİYORUM DEMEK YETMEZ!!!!! I_vote_lcapSEVİYORUM DEMEK YETMEZ!!!!! I_voting_barSEVİYORUM DEMEK YETMEZ!!!!! I_vote_rcap 
ADMiN~GÜL (343)
SEVİYORUM DEMEK YETMEZ!!!!! I_vote_lcapSEVİYORUM DEMEK YETMEZ!!!!! I_voting_barSEVİYORUM DEMEK YETMEZ!!!!! I_vote_rcap 
((~duygu~)) (313)
ßy-ßøZKµ®T70™ (223)
ankaralibay (208)
~~sule~~ (178)
~sevgi~buketi~ (120)
hülya (68)
@spot (67)
Club.N8 (66)
En son konular
» Ben Seni Sevdimmi ?
SEVİYORUM DEMEK YETMEZ!!!!! Icon_minitimeÇarş. Tem. 02, 2014 2:48 am tarafından sonsuzask

» ..........................
SEVİYORUM DEMEK YETMEZ!!!!! Icon_minitimeÇarş. Nis. 14, 2010 5:13 am tarafından Admin

» DUYURU........
SEVİYORUM DEMEK YETMEZ!!!!! Icon_minitimePaz Şub. 07, 2010 4:45 pm tarafından Admin

» ADMIN GÜLÜN DOGUM GÜNÜ VE SİLAMFM MİN 3.CÜ YILINI KUTLADIK.....
SEVİYORUM DEMEK YETMEZ!!!!! Icon_minitimePerş. Ocak 21, 2010 1:50 pm tarafından Admin

» NEŞE MİZİN DOGUM GÜNÜNÜ KUTLADIK.....
SEVİYORUM DEMEK YETMEZ!!!!! Icon_minitimePerş. Ocak 21, 2010 1:45 pm tarafından Admin

» Ayrılık...
SEVİYORUM DEMEK YETMEZ!!!!! Icon_minitimePaz Ara. 20, 2009 5:38 pm tarafından ßy-ßøZKµ®T70™

» Şehitler Ölmez...Vatan Bölünmez...
SEVİYORUM DEMEK YETMEZ!!!!! Icon_minitimePaz Ara. 20, 2009 5:36 pm tarafından ßy-ßøZKµ®T70™

» ŞEHİTLERİMİZİ SAYGIYLA ANIYORUZ....
SEVİYORUM DEMEK YETMEZ!!!!! Icon_minitimePtsi Ara. 14, 2009 3:33 am tarafından Admin

» ekonomı alanında yapılan devrimler
SEVİYORUM DEMEK YETMEZ!!!!! Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 11:11 am tarafından ((canercan))

» SÜPER:)))))
SEVİYORUM DEMEK YETMEZ!!!!! Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 11:08 am tarafından ((canercan))

FORUM BiLGiLERi
Mart 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
TakvimTakvim
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Istatistikler
Toplam 70 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: sonsuzask

Kullanıcılarımız toplam 2317 mesaj attılar bunda 1006 konu

SEVİYORUM DEMEK YETMEZ!!!!!

3 posters
YazarMesaj
~~sule~~
YÖNETICI
YÖNETICI
~~sule~~

SEVİYORUM DEMEK YETMEZ!!!!! Empty
MesajKonu: SEVİYORUM DEMEK YETMEZ!!!!!   SEVİYORUM DEMEK YETMEZ!!!!! Icon_minitimeC.tesi Ocak 24, 2009 12:12 pm

Günün birinde bir çiçekle su karsilasir ve arkadas olurlar.
Ilk önceleri güzel bir arkadaslik olarak devam eder birliktelikleri, tabii zaman lâzimdir birbirlerini tanimak için.

Gel zaman, git zaman çiçek o kadar mutlu olur ki, mutluluktan içi içine sigmaz artik ve anlar ki, su'ya asik olmustur.
Ilk kez asik olan çiçek, etrafa kokular saçar, "Sirf senin hatirin için ey su" diye...
Öyle zaman gelir ki, artik su da içinde çiçege karsi birseyler hissetmeye baslamistir. Zanneder ki, çiçege asiktir ama su da ilk defa asik oluyordur.
Günler ve aylar birbirini kovalalar ve çiçek acaba "Su beni seviyor mu?" diye düsünmeye baslar.
Çünkü su, pek ilgilenmez çiçekle... Halbuki çiçek, aliskin degildir böyle bir sevgiye ve dayanamaz.
Çiçek, suya "Seni seviyorum der. Su, "Ben de seni seviyorum" der. Aradan zaman geçer ve çiçek yine "Seni seviyorum" der. Su, yine "Ben de" der.
Çiçek, sabirlidir. Bekler, bekler, bekler...
Artik öyle bir duruma gelir ki, çiçek koku saçamaz etrafa ve son kez suya "Seni seviyorum." der.
Su da ona "Söyledim ya ben de seni seviyorum." der ve gün gelir çiçek yataklara düser. Hastalanmistir çiçek artik. Rengi solmus, çehresi sararmistir çiçegin. Yataklardadir artik çiçek. Su da basinda bekler çiçegin, yardimci olmak için sevdigine...
Bellidir ki artik çiçek ölecektir ve son kez zorlukla basini döndürerek çiçek, suya der ki; "Seni ben, gerçekten seviyorum." Çok hüzünlenir su bu durum karsisinda ve son çare olarak bir doktor çagirir nedir sorun diye...Doktor gelir ve muayene eder çiçegi. Sonra söyle der doktor:
"Hastanin durumu ümitsiz artik elimizden birsey gelmez."
Su, merak eder, sevgilisinin ölümüne sebep olan hastalik nedir diye ve sorar doktora. Doktor, söyle bir bakar suya ve der ki:
"Çiçegin bir hastaligi yok dostum... Bu çiçek sadece susuz kalmis, ölümü onun için" der.
Ve anlamistir artik su, sevgiliye sadece "Seni seviyorum" demek yetmemektedir
ADMiN~GÜL
Admin
Admin
ADMiN~GÜL

MesajKonu: Geri: SEVİYORUM DEMEK YETMEZ!!!!!   SEVİYORUM DEMEK YETMEZ!!!!! Icon_minitimeC.tesi Ocak 24, 2009 3:01 pm

Cok güzel sulem emegine saglik tesekkürler canim ....
Sevgimizi söylemek cok güzel ama sadece söylemekle olmuyormus iste...
http://www.silamm.blogcu.com
Admin
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: SEVİYORUM DEMEK YETMEZ!!!!!   SEVİYORUM DEMEK YETMEZ!!!!! Icon_minitimePtsi Şub. 02, 2009 10:32 pm

cok güzel bir paylasim...sevgiyi hem söylemeli hemde hissettirmeli....Herseyin yolu sevgiden gecer bence..... lol!
http://sevgibuketi.yetkinforum.com

SEVİYORUM DEMEK YETMEZ!!!!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Seni Seviyorum Demek..
» ANNE DEMEK‏
» SENI SEVIYORUM
» bagisla beni seni seviyorum
» İYİKİ DOĞDUN ARKADAŞIM SENİ ÇOK SEVİYORUM NİCE SENELERE....