SILAM~FM PAYLASIM PLATFORMU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SILAM~FM PAYLASIM PLATFORMU

HAYATA DAIR HERSEY BURDA....

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En iyi yollayıcılar
Admin (426)
MAIL YANLIS YERE GIDERSE:))) I_vote_lcapMAIL YANLIS YERE GIDERSE:))) I_voting_barMAIL YANLIS YERE GIDERSE:))) I_vote_rcap 
ADMiN~GÜL (343)
MAIL YANLIS YERE GIDERSE:))) I_vote_lcapMAIL YANLIS YERE GIDERSE:))) I_voting_barMAIL YANLIS YERE GIDERSE:))) I_vote_rcap 
((~duygu~)) (313)
ßy-ßøZKµ®T70™ (223)
ankaralibay (208)
~~sule~~ (178)
~sevgi~buketi~ (120)
hülya (68)
@spot (67)
Club.N8 (66)
En son konular
» Ben Seni Sevdimmi ?
MAIL YANLIS YERE GIDERSE:))) Icon_minitimeÇarş. Tem. 02, 2014 2:48 am tarafından sonsuzask

» ..........................
MAIL YANLIS YERE GIDERSE:))) Icon_minitimeÇarş. Nis. 14, 2010 5:13 am tarafından Admin

» DUYURU........
MAIL YANLIS YERE GIDERSE:))) Icon_minitimePaz Şub. 07, 2010 4:45 pm tarafından Admin

» ADMIN GÜLÜN DOGUM GÜNÜ VE SİLAMFM MİN 3.CÜ YILINI KUTLADIK.....
MAIL YANLIS YERE GIDERSE:))) Icon_minitimePerş. Ocak 21, 2010 1:50 pm tarafından Admin

» NEŞE MİZİN DOGUM GÜNÜNÜ KUTLADIK.....
MAIL YANLIS YERE GIDERSE:))) Icon_minitimePerş. Ocak 21, 2010 1:45 pm tarafından Admin

» Ayrılık...
MAIL YANLIS YERE GIDERSE:))) Icon_minitimePaz Ara. 20, 2009 5:38 pm tarafından ßy-ßøZKµ®T70™

» Şehitler Ölmez...Vatan Bölünmez...
MAIL YANLIS YERE GIDERSE:))) Icon_minitimePaz Ara. 20, 2009 5:36 pm tarafından ßy-ßøZKµ®T70™

» ŞEHİTLERİMİZİ SAYGIYLA ANIYORUZ....
MAIL YANLIS YERE GIDERSE:))) Icon_minitimePtsi Ara. 14, 2009 3:33 am tarafından Admin

» ekonomı alanında yapılan devrimler
MAIL YANLIS YERE GIDERSE:))) Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 11:11 am tarafından ((canercan))

» SÜPER:)))))
MAIL YANLIS YERE GIDERSE:))) Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 11:08 am tarafından ((canercan))

FORUM BiLGiLERi
Mart 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
TakvimTakvim
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Istatistikler
Toplam 70 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: sonsuzask

Kullanıcılarımız toplam 2317 mesaj attılar bunda 1006 konu

MAIL YANLIS YERE GIDERSE:)))

YazarMesaj
Gözyasimdasin
YÖNETICI
YÖNETICI
Gözyasimdasin

MAIL YANLIS YERE GIDERSE:))) Empty
MesajKonu: MAIL YANLIS YERE GIDERSE:)))   MAIL YANLIS YERE GIDERSE:))) Icon_minitimeCuma Şub. 20, 2009 9:30 pm

Adamın biri yeni ulaştığı otele kaydını yaptırır.
Odasına girdiğinde masada bir bilgisayar görür ve
karısına e-mail atmaya karar verir
Fakat yazdığı mesajı farkında olmadan yanlış bir adrese gönderir
tam bu sırada farklı bir yerde
kadın, kocasının cenaze töreninden
evine yeni dönmüştür ve
bilgisayarındaki maili görür,
arkadaşlarından geldiğini düşündüğü maili
okuyunca olduğu yere yığılıp kalır.
Odaya giren annesi yerde yatan kızını ve ekrandaki mesajı görür.

Kime : Sevgili karıma> >>
Konu : Yeni ulaştım.
Tarih: 16 Mayıs 2004

Benden haber aldığına şaşıracağından eminim.
Burada bilgisayar var ve sevdiklerimize e-mail gönderebiliyoruz.
Buraya yeni ulaştım ve kaydımı yaptırdım.
Herşey yarın senin buraya geleceğini düşünülerek hazırlanmış.
Seninle buluşmayı dört gözle bekliyorum.
Umarım benim gibi sorunsuz bir yolculuk geçirirsin.

Not : Burası çok sıcak. :/&´):

MAIL YANLIS YERE GIDERSE:)))
1 sayfadaki 1 sayfası