SILAM~FM PAYLASIM PLATFORMU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SILAM~FM PAYLASIM PLATFORMU

HAYATA DAIR HERSEY BURDA....

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En iyi yollayıcılar
Admin (426)
Hayalimdeki Resim[Kıraç].. I_vote_lcapHayalimdeki Resim[Kıraç].. I_voting_barHayalimdeki Resim[Kıraç].. I_vote_rcap 
ADMiN~GÜL (343)
Hayalimdeki Resim[Kıraç].. I_vote_lcapHayalimdeki Resim[Kıraç].. I_voting_barHayalimdeki Resim[Kıraç].. I_vote_rcap 
((~duygu~)) (313)
ßy-ßøZKµ®T70™ (223)
ankaralibay (208)
~~sule~~ (178)
~sevgi~buketi~ (120)
hülya (68)
@spot (67)
Club.N8 (66)
En son konular
» Ben Seni Sevdimmi ?
Hayalimdeki Resim[Kıraç].. Icon_minitimeÇarş. Tem. 02, 2014 2:48 am tarafından sonsuzask

» ..........................
Hayalimdeki Resim[Kıraç].. Icon_minitimeÇarş. Nis. 14, 2010 5:13 am tarafından Admin

» DUYURU........
Hayalimdeki Resim[Kıraç].. Icon_minitimePaz Şub. 07, 2010 4:45 pm tarafından Admin

» ADMIN GÜLÜN DOGUM GÜNÜ VE SİLAMFM MİN 3.CÜ YILINI KUTLADIK.....
Hayalimdeki Resim[Kıraç].. Icon_minitimePerş. Ocak 21, 2010 1:50 pm tarafından Admin

» NEŞE MİZİN DOGUM GÜNÜNÜ KUTLADIK.....
Hayalimdeki Resim[Kıraç].. Icon_minitimePerş. Ocak 21, 2010 1:45 pm tarafından Admin

» Ayrılık...
Hayalimdeki Resim[Kıraç].. Icon_minitimePaz Ara. 20, 2009 5:38 pm tarafından ßy-ßøZKµ®T70™

» Şehitler Ölmez...Vatan Bölünmez...
Hayalimdeki Resim[Kıraç].. Icon_minitimePaz Ara. 20, 2009 5:36 pm tarafından ßy-ßøZKµ®T70™

» ŞEHİTLERİMİZİ SAYGIYLA ANIYORUZ....
Hayalimdeki Resim[Kıraç].. Icon_minitimePtsi Ara. 14, 2009 3:33 am tarafından Admin

» ekonomı alanında yapılan devrimler
Hayalimdeki Resim[Kıraç].. Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 11:11 am tarafından ((canercan))

» SÜPER:)))))
Hayalimdeki Resim[Kıraç].. Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 11:08 am tarafından ((canercan))

FORUM BiLGiLERi
Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
TakvimTakvim
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Istatistikler
Toplam 70 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: sonsuzask

Kullanıcılarımız toplam 2317 mesaj attılar bunda 1006 konu

Hayalimdeki Resim[Kıraç]..

YazarMesaj
ßy-ßøZKµ®T70™
moderatör
moderatör
ßy-ßøZKµ®T70™

Hayalimdeki Resim[Kıraç].. Empty
MesajKonu: Hayalimdeki Resim[Kıraç]..   Hayalimdeki Resim[Kıraç].. Icon_minitimeC.tesi Ara. 13, 2008 12:13 am

O anda anladım olmuyor sensiz
Bu da ilk günü ağladım sessiz
Alışmak çok zor sensizliğe,imkansız
Her yerinde sen varsın bu evin

Duyuyorum ''Pişmanım '' diyor sesin
Acılar benim artık,acılar
Görecekmiş gibi seni gözlerim
Tutacakmış gibi seni ellerim
Ama yoksun sen

Sen benim nefesim
Hayalimdeki resim
Aşkı anlatan sesimsin
Hiç batmayan güneşim
Bitmeyen hasretim
Hayattaki tek eşim

Ve bir şarkı usulca dökülen dudaklarımdan
Böyle mi başlamıştık seninle,böyle mi bitecekti?
Herşeyimi verdiğim o sevgilim
Bırakıp gidecekti
Çıkıverecekmişsin gibi çerçeveden
Usul usul yaklaşıp yanıma
Sarılıverecekmişsin o anda boynuma....

Hayalimdeki Resim[Kıraç]..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Resim Montaj Web Sitesi
» CrazyTalk! Adından da anlaşılacağı gibi bir Resim Konuşturma Programıdır