SILAM~FM PAYLASIM PLATFORMU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SILAM~FM PAYLASIM PLATFORMU

HAYATA DAIR HERSEY BURDA....

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En iyi yollayıcılar
Admin (426)
ERZURUM FIKRALARI I_vote_lcapERZURUM FIKRALARI I_voting_barERZURUM FIKRALARI I_vote_rcap 
ADMiN~GÜL (343)
ERZURUM FIKRALARI I_vote_lcapERZURUM FIKRALARI I_voting_barERZURUM FIKRALARI I_vote_rcap 
((~duygu~)) (313)
ßy-ßøZKµ®T70™ (223)
ankaralibay (208)
~~sule~~ (178)
~sevgi~buketi~ (120)
hülya (68)
@spot (67)
Club.N8 (66)
En son konular
» Ben Seni Sevdimmi ?
ERZURUM FIKRALARI Icon_minitimeÇarş. Tem. 02, 2014 2:48 am tarafından sonsuzask

» ..........................
ERZURUM FIKRALARI Icon_minitimeÇarş. Nis. 14, 2010 5:13 am tarafından Admin

» DUYURU........
ERZURUM FIKRALARI Icon_minitimePaz Şub. 07, 2010 4:45 pm tarafından Admin

» ADMIN GÜLÜN DOGUM GÜNÜ VE SİLAMFM MİN 3.CÜ YILINI KUTLADIK.....
ERZURUM FIKRALARI Icon_minitimePerş. Ocak 21, 2010 1:50 pm tarafından Admin

» NEŞE MİZİN DOGUM GÜNÜNÜ KUTLADIK.....
ERZURUM FIKRALARI Icon_minitimePerş. Ocak 21, 2010 1:45 pm tarafından Admin

» Ayrılık...
ERZURUM FIKRALARI Icon_minitimePaz Ara. 20, 2009 5:38 pm tarafından ßy-ßøZKµ®T70™

» Şehitler Ölmez...Vatan Bölünmez...
ERZURUM FIKRALARI Icon_minitimePaz Ara. 20, 2009 5:36 pm tarafından ßy-ßøZKµ®T70™

» ŞEHİTLERİMİZİ SAYGIYLA ANIYORUZ....
ERZURUM FIKRALARI Icon_minitimePtsi Ara. 14, 2009 3:33 am tarafından Admin

» ekonomı alanında yapılan devrimler
ERZURUM FIKRALARI Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 11:11 am tarafından ((canercan))

» SÜPER:)))))
ERZURUM FIKRALARI Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 11:08 am tarafından ((canercan))

FORUM BiLGiLERi
Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
TakvimTakvim
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Istatistikler
Toplam 70 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: sonsuzask

Kullanıcılarımız toplam 2317 mesaj attılar bunda 1006 konu

ERZURUM FIKRALARI

5 posters
YazarMesaj
yagmuryurek
yeni üye
yeni üye
yagmuryurek

ERZURUM FIKRALARI Empty
MesajKonu: ERZURUM FIKRALARI   ERZURUM FIKRALARI Icon_minitimeC.tesi Ara. 13, 2008 10:45 pm

Bİ KIRTIK UŞAĞ

Dadaşkent ten erzurum merkezine gitmek için yanında 13 14 yaşlarında bir çocukla beledıye otobusune binen ihtiyar kadin sadece kendıne bilet alarak ilerlemeye çalışır bunun üzerine

şoför : nene çocuk içinde bilet at diyince

Nine :vış aman toprak başşan , bir kırtık uşağadabilet atıla , der ve geçip ön koltuga oturur

şoför, çocuguda ayrı bi koltuga oturtan kadını :'nene çocugu kucagına alırmısın ' diye ikaz edince

kadinda : vışşş, koskoca uşagı kucagıma nasi alim der

NAZİK ERZURUMLU
İstanbul´a gurbete giden Erzurumlu, dönüşte karısına istanbul´lu hanımların, akşam eve dönen kocalarını, kapıda nasıl karşıladıklarını "Hoş geldin kocacığım, üşümüşsün, yorulmuşsun!" gibi kibar, nazik laflar ettiklerini anlatmış Belli ki o da karısının kendisini öyle karşılamasını istiyor

Aksam eve gelmiş, kar, tipi, soğuk, karısı kapıyı açmiş :

-Vışş gocacığım, it gibi titirirsen der

ÇİM BEN Mİ?
Erzurum'da ermenilerin olduğu dönemde, kurban bayramı Erzurumlular kurban kesiyorlar, bunu gören ermeninin biri arkadaşına;

- Ben de kurban kesmek istiyorum, der

- Olur mu saçmalama Sen müslüman değilsin, kurbanı niye keseceksin ki? diye karşı çıkar arkadaşı

Tabi ermeni kararlı, gidip bir inek satın alır ve eline bıçağı alıp ineğin başına gelir Elindeki bıçakla ineği ve kendini kan revan içinde bırakır ama bir türlü ineğin canı çıkmaz Bunun üzerine ermeninin arkadaşı yanına gelip;

- Ya bu kadar işkence çekeceğine git şu karşıdaki müslüman kahvesine bir tanesinden rica et gelip kessin, der

Ermeni elinde bıçak üstü başı kan içinde kahveye girer

- Bir müslüman arıyorum, der

Kahve halkından biri korkudan "Cacacamiye gittiler, burada müslüman yok" der

Adam camiye gelir ve içeri girip, " Müslümanlar buradaymış, öyle mi?" der Cemaatte çıt yok Sonunda dayanamayıp arkası dönük olan hocayı gösterirler Ermeni hocanın karşısına dikilir; "Burada tek müslüman sensin heralde" Hoca kanlı bıçağa bakar ve "Çim? Ben? Bene müslüman diyenin celmişini ceşmişini

VIŞŞ SENE NE?
Trafik lambaları şehre yeni konulmuşTrafik polisi kırmızı ışıkta geçen teyzeyi durdurur:

-Teyze teyze dur nereye gidiyorsun?

Vışşşş devamsız, sene ne? Eltimgile gidirem, erimin de heberi var!

KITLARSA SENİ KITLAR
Omuzları tilki kürklü bir hınımefendi Cumhuriyet caddesinde yürürken Dadaşın biri yanına gelip şöyle diyor:
- Baci, baci dalıza gudik dırmanir Hanım kızgın kızgın:
- Git işine kardeşim, ne dalı ne gudigi diye dadaşı tersliyor
Dadaş cevap veriyor :
- E benene kıtlarsa seni kıtlar!

ANAM ÖLDİ!
Erzurumlunun biri eşşeği ile yolda giderken teröristleri görür Ne yapacağını şaşırır ve eşşeğin altına saklanır Terörist gelir adama sorar:
"Neydirsen ola burda"
Adam cevap verir:
Ben bu eşşegin kuruguyam (eşeğin yavrusuyum)
Terörist eşşeğe bakar derki:
"Ama bu eşşek erkek"
Adam cevap verir:
"Bilirem anam öldi de babamınan dolaniram"
~sevgi~buketi~
Admin
Admin
~sevgi~buketi~

ERZURUM FIKRALARI Empty
MesajKonu: Geri: ERZURUM FIKRALARI   ERZURUM FIKRALARI Icon_minitimePaz Ara. 14, 2008 12:20 am

Ellerine yüregine saglikkk....kahkahalarla okudumm...tsklerrrrrrrr Hakann.... 2222
~hicret~
yeni üye
yeni üye

ERZURUM FIKRALARI Empty
MesajKonu: Geri: ERZURUM FIKRALARI   ERZURUM FIKRALARI Icon_minitimePaz Ara. 14, 2008 12:31 am

harika fikralar cok güldüm hakan Allahimda seni güldürsün ins tsk paylasimin icin
ankaralibay
moderatör
moderatör
ankaralibay

ERZURUM FIKRALARI Empty
MesajKonu: Geri: ERZURUM FIKRALARI   ERZURUM FIKRALARI Icon_minitimePaz Ara. 14, 2008 12:56 am

YAGMURYÜREK FİKRALARIN BİR KISMINI DAHA ONCEDE DİNLEMİSTİM ANCAK , YENİDEN HATIRLAYINCA YİNE COK GULDUM , GÜZEL BİR PAYLAŞIMDI TŞK...
((~duygu~))
moderatör
moderatör
((~duygu~))

ERZURUM FIKRALARI Empty
MesajKonu: Geri: ERZURUM FIKRALARI   ERZURUM FIKRALARI Icon_minitimePaz Ara. 14, 2008 1:24 pm

hakan supersın yaaa :D:D hahaha hele su en son esek fıkrasına bayıldım :D
http://kardelensiirnet.sitemynet.com
yagmuryurek
yeni üye
yeni üye
yagmuryurek

ERZURUM FIKRALARI Empty
MesajKonu: Geri: ERZURUM FIKRALARI   ERZURUM FIKRALARI Icon_minitimePaz Ara. 14, 2008 1:47 pm

begendiğiniz için teşk.ederimm

ERZURUM FIKRALARI
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 8 AYI KARLA 2 AYI YAZ İLE GECEN 2 AYI YAĞMURLU OLAN GÜZEL SEHİR ERZURUM