SILAM~FM PAYLASIM PLATFORMU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SILAM~FM PAYLASIM PLATFORMU

HAYATA DAIR HERSEY BURDA....

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En iyi yollayıcılar
Admin (426)
ERKEK KÜPE TAKARMI??? I_vote_lcapERKEK KÜPE TAKARMI??? I_voting_barERKEK KÜPE TAKARMI??? I_vote_rcap 
ADMiN~GÜL (343)
ERKEK KÜPE TAKARMI??? I_vote_lcapERKEK KÜPE TAKARMI??? I_voting_barERKEK KÜPE TAKARMI??? I_vote_rcap 
((~duygu~)) (313)
ßy-ßøZKµ®T70™ (223)
ankaralibay (208)
~~sule~~ (178)
~sevgi~buketi~ (120)
hülya (68)
@spot (67)
Club.N8 (66)
En son konular
» Ben Seni Sevdimmi ?
ERKEK KÜPE TAKARMI??? Icon_minitimeÇarş. Tem. 02, 2014 2:48 am tarafından sonsuzask

» ..........................
ERKEK KÜPE TAKARMI??? Icon_minitimeÇarş. Nis. 14, 2010 5:13 am tarafından Admin

» DUYURU........
ERKEK KÜPE TAKARMI??? Icon_minitimePaz Şub. 07, 2010 4:45 pm tarafından Admin

» ADMIN GÜLÜN DOGUM GÜNÜ VE SİLAMFM MİN 3.CÜ YILINI KUTLADIK.....
ERKEK KÜPE TAKARMI??? Icon_minitimePerş. Ocak 21, 2010 1:50 pm tarafından Admin

» NEŞE MİZİN DOGUM GÜNÜNÜ KUTLADIK.....
ERKEK KÜPE TAKARMI??? Icon_minitimePerş. Ocak 21, 2010 1:45 pm tarafından Admin

» Ayrılık...
ERKEK KÜPE TAKARMI??? Icon_minitimePaz Ara. 20, 2009 5:38 pm tarafından ßy-ßøZKµ®T70™

» Şehitler Ölmez...Vatan Bölünmez...
ERKEK KÜPE TAKARMI??? Icon_minitimePaz Ara. 20, 2009 5:36 pm tarafından ßy-ßøZKµ®T70™

» ŞEHİTLERİMİZİ SAYGIYLA ANIYORUZ....
ERKEK KÜPE TAKARMI??? Icon_minitimePtsi Ara. 14, 2009 3:33 am tarafından Admin

» ekonomı alanında yapılan devrimler
ERKEK KÜPE TAKARMI??? Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 11:11 am tarafından ((canercan))

» SÜPER:)))))
ERKEK KÜPE TAKARMI??? Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 11:08 am tarafından ((canercan))

FORUM BiLGiLERi
Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
TakvimTakvim
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Istatistikler
Toplam 70 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: sonsuzask

Kullanıcılarımız toplam 2317 mesaj attılar bunda 1006 konu

ERKEK KÜPE TAKARMI???

5 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

ERKEK KÜPE TAKARMI??? Empty
MesajKonu: ERKEK KÜPE TAKARMI???   ERKEK KÜPE TAKARMI??? Icon_minitimeCuma Ocak 09, 2009 11:41 am

ERKEK KÜPE TAKARMI????
HERKEZ FIKRINI YAZSIN LÜTFEN....
http://sevgibuketi.yetkinforum.com
ankaralibay
moderatör
moderatör
ankaralibay

MesajKonu: Geri: ERKEK KÜPE TAKARMI???   ERKEK KÜPE TAKARMI??? Icon_minitimeCuma Ocak 09, 2009 8:03 pm

bence kadinlara erkeklerin benzememesi gerekir, tarihte yavuz sultan selim takmış, ancak onun takma amacı, sadece mesaj vermekti.

ben küpe, top sakala ve uzun saça karşıyım, erkeğe yakışmayan şeyler..
((~duygu~))
moderatör
moderatör
((~duygu~))

MesajKonu: Geri: ERKEK KÜPE TAKARMI???   ERKEK KÜPE TAKARMI??? Icon_minitimePaz Ocak 11, 2009 6:43 pm

bence bir insan kendine yakısan herseyi yapabilir :) bazi erkeklere cok yakısıyor kupe :) e kendıne de yakıstırıyorsa neden takmasın kı ?
http://kardelensiirnet.sitemynet.com
ADMiN~GÜL
Admin
Admin
ADMiN~GÜL

MesajKonu: Geri: ERKEK KÜPE TAKARMI???   ERKEK KÜPE TAKARMI??? Icon_minitimeÇarş. Ocak 14, 2009 1:06 am

Benim fikrimde duygunun anyisi ,yakistiriyorsa kendine yada cevresi tarafindan yakistiriliyorsa taksin ama su bir gercek herkese yakismiyor yakisanda var yakismayanda var yakisiyorsa taksin neden takmasinki . itiraf edeyim cok nadirde olsa bazilarina cok yakisiyor 1444
http://www.silamm.blogcu.com
@spot
yeni üye
yeni üye
@spot

MesajKonu: Geri: ERKEK KÜPE TAKARMI???   ERKEK KÜPE TAKARMI??? Icon_minitimeÇarş. Ocak 14, 2009 2:43 am

Bence Erkeye küpe yakışmıyor tarihte yavuz sultan selim taktı Ama takış sebebi Bildiğim kadarı ile Özgürlüğü Temsil etmesi O zaman
Günümüzde Küpe takan erkekler Neyi temsil ediyor
Günümüzde herkes kanun ve örf adetlerimizin izin verdiğince özgür değilmiyiz?
saygılar
http://aspot.turkproforum.com
ADMiN~GÜL
Admin
Admin
ADMiN~GÜL

MesajKonu: Geri: ERKEK KÜPE TAKARMI???   ERKEK KÜPE TAKARMI??? Icon_minitimeÇarş. Ocak 14, 2009 2:52 am

Kisi kendine yakistiriyorsa ve yakistiriliyorsa birseyi temsil etmesi gerekmiyorki göresellikde bir temsildir ...cünkü kendini temsil ediyor!!! sahsen ben ayni fikirde degilim cünkü kendimize birseyi yakistiriyorsak cevremizdende yakistiriliyorsa birilerini örnek almamiz gerekmiyor ... ben kendim icin birseyi begeniyorsam baskasinda olmasini beklemem yada birilerini örnek almam, baskari beni örnek alsin, neden kendi arzumu yapmak icin baskasinda da olamsini bekleyim...
@spot
yeni üye
yeni üye
@spot

MesajKonu: Geri: ERKEK KÜPE TAKARMI???   ERKEK KÜPE TAKARMI??? Icon_minitimeÇarş. Ocak 14, 2009 3:00 am

Düşüncenize Saygım var zevklerle rengler tartışılmaz
swaygılar
http://aspot.turkproforum.com
ADMiN~GÜL
Admin
Admin
ADMiN~GÜL

MesajKonu: Geri: ERKEK KÜPE TAKARMI???   ERKEK KÜPE TAKARMI??? Icon_minitimeÇarş. Ocak 14, 2009 3:04 am

Tesekkür ederim, evet zevkler ve renkler tartisilmaz haklisiniz, ben bu konuya deginirken ailemde küpe takan kimse yok birilerini savunmuyorum yanlis anlasilmayayim , ben sadece kisinin özgür fikrine saygi duyuyorum...küpe sadece bir misal... Saygilar benden, bende tesekkür ederim anlayisiniza.

ERKEK KÜPE TAKARMI???
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ERKEK MILLETI....
» KADIN ve ERKEK
» DOGRU ERKEK...
» ERKEK DEDIGIN
» Kadın - erkek eşitliği söz konusu mudur?