SILAM~FM PAYLASIM PLATFORMU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SILAM~FM PAYLASIM PLATFORMU

HAYATA DAIR HERSEY BURDA....

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En iyi yollayıcılar
Admin (426)
İletmezsen Ölümü Gör )) I_vote_lcapİletmezsen Ölümü Gör )) I_voting_barİletmezsen Ölümü Gör )) I_vote_rcap 
ADMiN~GÜL (343)
İletmezsen Ölümü Gör )) I_vote_lcapİletmezsen Ölümü Gör )) I_voting_barİletmezsen Ölümü Gör )) I_vote_rcap 
((~duygu~)) (313)
ßy-ßøZKµ®T70™ (223)
ankaralibay (208)
~~sule~~ (178)
~sevgi~buketi~ (120)
hülya (68)
@spot (67)
Club.N8 (66)
En son konular
» Ben Seni Sevdimmi ?
İletmezsen Ölümü Gör )) Icon_minitimeÇarş. Tem. 02, 2014 2:48 am tarafından sonsuzask

» ..........................
İletmezsen Ölümü Gör )) Icon_minitimeÇarş. Nis. 14, 2010 5:13 am tarafından Admin

» DUYURU........
İletmezsen Ölümü Gör )) Icon_minitimePaz Şub. 07, 2010 4:45 pm tarafından Admin

» ADMIN GÜLÜN DOGUM GÜNÜ VE SİLAMFM MİN 3.CÜ YILINI KUTLADIK.....
İletmezsen Ölümü Gör )) Icon_minitimePerş. Ocak 21, 2010 1:50 pm tarafından Admin

» NEŞE MİZİN DOGUM GÜNÜNÜ KUTLADIK.....
İletmezsen Ölümü Gör )) Icon_minitimePerş. Ocak 21, 2010 1:45 pm tarafından Admin

» Ayrılık...
İletmezsen Ölümü Gör )) Icon_minitimePaz Ara. 20, 2009 5:38 pm tarafından ßy-ßøZKµ®T70™

» Şehitler Ölmez...Vatan Bölünmez...
İletmezsen Ölümü Gör )) Icon_minitimePaz Ara. 20, 2009 5:36 pm tarafından ßy-ßøZKµ®T70™

» ŞEHİTLERİMİZİ SAYGIYLA ANIYORUZ....
İletmezsen Ölümü Gör )) Icon_minitimePtsi Ara. 14, 2009 3:33 am tarafından Admin

» ekonomı alanında yapılan devrimler
İletmezsen Ölümü Gör )) Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 11:11 am tarafından ((canercan))

» SÜPER:)))))
İletmezsen Ölümü Gör )) Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 11:08 am tarafından ((canercan))

FORUM BiLGiLERi
Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
TakvimTakvim
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Istatistikler
Toplam 70 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: sonsuzask

Kullanıcılarımız toplam 2317 mesaj attılar bunda 1006 konu

İletmezsen Ölümü Gör ))

2 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

İletmezsen Ölümü Gör )) Empty
MesajKonu: İletmezsen Ölümü Gör ))   İletmezsen Ölümü Gör )) Icon_minitimePerş. Ocak 22, 2009 8:33 pm

İletmezsen Ölümü Gör ))

Bu zamana kadar bana zincir e-posta gönderen tüm dost ve arkadaşlarıma teşekkürü bir borç bilirim;

Sayelerinde tuvalet temizlemekte kullanıldığı öğrendiğim kolayı içemez oldum.

Aids virüsü taşıyan iğneler kıçıma batar korkusuyla sinemaya gidemez oldum.

Deodorantlar kanser yapıyor diye sayelerinde artık bir leş gibi kokmaya başladım.

Telefon hattımı kullanıp bana borç takarlar korkusuyla telefonlara da cevap vermiyorum.

İçinden fare ya da fare zehiri çıkar diye hiçbir kutu içeceği içmiyorum.

Çok sevdiğim İçeceğime ilaç koyup beni uyuturlar, organlarımı çalarlar ve buz dolu bir küvetin içinde
uyanırım diye bana yaklaşanları da tersliyorum.

Neyim var neyim yoksa satıp hastanede yatan ve büyük ihtimalle ölmek üzere olan çocuklara yatırmayı düşünüyorum.

Mail listesine katılırsam alacağım söylenen para, bilgisayar, cep telefonu ya da gezileri beklemekten de evden dışarı çıkamaz oldum.

Tuz Gölü'ne Konya'nın katkılarından dolayı yemeklerim tuzsuz tatsız.

Msn paralı olacak;Adam yeşerecek mi,sararacak mı beklemekten de gına geldi.

Excel hala ne zaman emekli olacağımızı da bildirmedi.

Bir maili forward etmedim, başıma ne belalar gelecek diye korkuyla beklemekten ruh sağlığımı da
kaybettim.

Multipl skleroz olunuyormuş diye diyet ürünleri düşmanıma bile tavsiye etmiyorum.

Yerli malı kullanacağım derken marketlerde barkodu 869 ile başlayan ürünleri aramaktan da gözlerimin
biraz daha bozulduğunu farkettim.

Sevgili dost ve arkadaşlarımdan gelen;
'lütfen okuyunuz', 'çok önemli', 'aman virüse dikkat', 'bilmem kim para dağıtıyor', 'en az beş kişiye yolla', 'inanmadım ama doğruymuş', 'kişiliğini test et', 'tıkla para yolla, tıkla yardım et', 'bilmemkim seni gözetliyor', 'bilmem kime mail at, haddini bildir', 'onu yeme bunu ye' şeklinde başlayan kerameti kendinden menkul, nev'i şahsına münhasır bu mailler sayesinde hep beraber 'kafayı çizme'ye ne kadar yakın olduğumuzu da müşahade etmiş oldum.

ŞİMDİ: Eğer bu maili 60 saniye içinde 1200 kişiye göndermezsen;
Bilesin ki bir kuş sabah akşam kafana sıçacak ve hayatı sana dar edecektir.

Bir Dost...

Sonra; Vay ben duymadım , Vay benim haberim yok tu deme))
http://sevgibuketi.yetkinforum.com
ADMiN~GÜL
Admin
Admin
ADMiN~GÜL

MesajKonu: Geri: İletmezsen Ölümü Gör ))   İletmezsen Ölümü Gör )) Icon_minitimeCuma Ocak 23, 2009 8:01 pm

Ayyy cok güldümya :))) emegiNE yüregine saglik Sevgim.....

Cok acidim bu kisiye yazik kafayi yemis :)))) ama ben akilli davraniyorum gelen emailleri kimseye havale etmiyorum cünkü inanmiyorum göndermezsen söyle böyle olacak denilenlere...
ama simdi buradaki kusu bekliyorum bakalim nezaman gelecek kafama :))))))))))))))

1 Dakika gecti ama kus yok gelmedi :-)))) 1444

2 Dakika gecti hay allahimya nerde kaldi bu kus :-)))) 1444

5 Dakika gecti hay allahya meraktan cildiracagim :)))) 1444

10 Dakika gecti offf ALLAHIM iyice endiselenmeye basladim nerdekaldi bu kus :-)))))) 1444

15 Dakika gecti aman allahim kusun gelecegi yok sapkami cikartayim bari :)))))) 1444

Bana atilan emailde arkadasimin ne kadar sevdigimi kanitlamak icin 20 kisiye yollayacagima arkadasima onu cok sevdigimi birebir söylerim dahacok memnun etmis olurum o kisiyi.....
bu tür sacmaliklarada inananlara sasiriyorum sadece
1444
http://www.silamm.blogcu.com
Admin
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: İletmezsen Ölümü Gör ))   İletmezsen Ölümü Gör )) Icon_minitimeCuma Ocak 23, 2009 8:22 pm

GELMEDIMI KUS.:))) BEN SEBEBINI BULDUM YOLLAMAYAN COK SANIRIM KUSUN ISI BASINDAN ASMIS:))))
http://sevgibuketi.yetkinforum.com
ADMiN~GÜL
Admin
Admin
ADMiN~GÜL

MesajKonu: Geri: İletmezsen Ölümü Gör ))   İletmezsen Ölümü Gör )) Icon_minitimeCuma Ocak 23, 2009 8:25 pm

:)))))))))))) galiba sevgim .... 1444 ay bekle bekle gelmedi bende cikarttim sapkami sicakladim :))) uyy sevgim acaba isi cok diyemi gelmediki dur ben tekrar takayim sapkami nemelazim cat kapi gelirse simdi dusa girmek zorunda kalmayim :)))) 1444
http://www.silamm.blogcu.com

İletmezsen Ölümü Gör ))
1 sayfadaki 1 sayfası