SILAM~FM PAYLASIM PLATFORMU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SILAM~FM PAYLASIM PLATFORMU

HAYATA DAIR HERSEY BURDA....

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En iyi yollayıcılar
Admin (426)
sana kek yaptım... I_vote_lcapsana kek yaptım... I_voting_barsana kek yaptım... I_vote_rcap 
ADMiN~GÜL (343)
sana kek yaptım... I_vote_lcapsana kek yaptım... I_voting_barsana kek yaptım... I_vote_rcap 
((~duygu~)) (313)
ßy-ßøZKµ®T70™ (223)
ankaralibay (208)
~~sule~~ (178)
~sevgi~buketi~ (120)
hülya (68)
@spot (67)
Club.N8 (66)
En son konular
» Ben Seni Sevdimmi ?
sana kek yaptım... Icon_minitimeÇarş. Tem. 02, 2014 2:48 am tarafından sonsuzask

» ..........................
sana kek yaptım... Icon_minitimeÇarş. Nis. 14, 2010 5:13 am tarafından Admin

» DUYURU........
sana kek yaptım... Icon_minitimePaz Şub. 07, 2010 4:45 pm tarafından Admin

» ADMIN GÜLÜN DOGUM GÜNÜ VE SİLAMFM MİN 3.CÜ YILINI KUTLADIK.....
sana kek yaptım... Icon_minitimePerş. Ocak 21, 2010 1:50 pm tarafından Admin

» NEŞE MİZİN DOGUM GÜNÜNÜ KUTLADIK.....
sana kek yaptım... Icon_minitimePerş. Ocak 21, 2010 1:45 pm tarafından Admin

» Ayrılık...
sana kek yaptım... Icon_minitimePaz Ara. 20, 2009 5:38 pm tarafından ßy-ßøZKµ®T70™

» Şehitler Ölmez...Vatan Bölünmez...
sana kek yaptım... Icon_minitimePaz Ara. 20, 2009 5:36 pm tarafından ßy-ßøZKµ®T70™

» ŞEHİTLERİMİZİ SAYGIYLA ANIYORUZ....
sana kek yaptım... Icon_minitimePtsi Ara. 14, 2009 3:33 am tarafından Admin

» ekonomı alanında yapılan devrimler
sana kek yaptım... Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 11:11 am tarafından ((canercan))

» SÜPER:)))))
sana kek yaptım... Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 11:08 am tarafından ((canercan))

FORUM BiLGiLERi
Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
TakvimTakvim
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Istatistikler
Toplam 70 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: sonsuzask

Kullanıcılarımız toplam 2317 mesaj attılar bunda 1006 konu

sana kek yaptım...

2 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

sana kek yaptım... Empty
MesajKonu: sana kek yaptım...   sana kek yaptım... Icon_minitimeC.tesi Ocak 24, 2009 3:03 pm

3 yumurtayı kırdım önce
portakal dilimledim ince ince
üstüne bir de süt kattım
kalktım
sana kek yaptım...

en güzel aşk şarkısı bu olsa gerek.
sevgilinin tüm marifetsizliğine rağmen, sevgiyle çırpılmış bir kek... ve küçük sevimli kek kalıplarına akıtılan içtenlik.

siz hiç kek yaptınız mı sevgilinize?

halbuki nil tüm tarifi vermişti sevinçle kekini karıştırırken. hala sunmadınız mı sevgiliye yüreğinizi?

sevgiler büyür.
büyüyünce taşar,
taşınca paylaşılmak istenir.
ve küçük kek kalıpları, koca sevgilere yataklık eder. kekin içine karışan yumurta kabukları, dişleriniz arasında çıtırdar, kabartma tozu da biraz fazla gelmiştir. ama ne çare;

sevgili; başı önde, biraz mahçup, az da heyecanlı ve çok hevesli, tadı hakındaki yorumunzu bekler.

dersiniz ki:hayatımda yediğim en lezzetli kekti.

bu yalanın ilişkiye faydası vardır. o anda kek tabağı bir kenara konulur, sevgili kollarını açar, sımsıkı kucaklaşırlar. demek istediğiniz aslında şudur:dişime takılan yumurta kabuklarına rağmen, çok tatlıydı(sın). ve iyi ki varsın. (Sanırım kek yapmamalısın ama bunu sana söylemeyeceğim.)

İnsan neler yapar isteyince
Bu bir şey değil düşününce
Ben de tarifi öğrenince
Kalktım sana kek yaptım

ne kadar masum, ne kadar içtendir sevgiyle çırpan el. ne kadar hayrandır sevdiğine. en güzel tatlar layıktır ona, en lezzetli sofralar. sanır ki, marifetli parmaklar, daha çok sevilir. aksine sevilen keke katılan sevgidir.

bir deneyin,
kek yaptın... sonra sevgili de kalksın sizi melek yapsın...
http://sevgibuketi.yetkinforum.com
~hicret~
yeni üye
yeni üye

sana kek yaptım... Empty
MesajKonu: Geri: sana kek yaptım...   sana kek yaptım... Icon_minitimePtsi Ocak 26, 2009 10:35 am

2222 cok güzel paylasim yüregine saglik...biz bayanlar yapariz her halükarda herseyi sevdilerimize dee...onu tadacak,tadini anlayacak...zahmatinin ..emegininin kiymetini bilecek Sevgilii olmayacak isteeee 1333

sana kek yaptım...
1 sayfadaki 1 sayfası