SILAM~FM PAYLASIM PLATFORMU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SILAM~FM PAYLASIM PLATFORMU

HAYATA DAIR HERSEY BURDA....

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En iyi yollayıcılar
Admin (426)
INTIKAMMI...HAYIR!!!! I_vote_lcapINTIKAMMI...HAYIR!!!! I_voting_barINTIKAMMI...HAYIR!!!! I_vote_rcap 
ADMiN~GÜL (343)
INTIKAMMI...HAYIR!!!! I_vote_lcapINTIKAMMI...HAYIR!!!! I_voting_barINTIKAMMI...HAYIR!!!! I_vote_rcap 
((~duygu~)) (313)
ßy-ßøZKµ®T70™ (223)
ankaralibay (208)
~~sule~~ (178)
~sevgi~buketi~ (120)
hülya (68)
@spot (67)
Club.N8 (66)
En son konular
» Ben Seni Sevdimmi ?
INTIKAMMI...HAYIR!!!! Icon_minitimeÇarş. Tem. 02, 2014 2:48 am tarafından sonsuzask

» ..........................
INTIKAMMI...HAYIR!!!! Icon_minitimeÇarş. Nis. 14, 2010 5:13 am tarafından Admin

» DUYURU........
INTIKAMMI...HAYIR!!!! Icon_minitimePaz Şub. 07, 2010 4:45 pm tarafından Admin

» ADMIN GÜLÜN DOGUM GÜNÜ VE SİLAMFM MİN 3.CÜ YILINI KUTLADIK.....
INTIKAMMI...HAYIR!!!! Icon_minitimePerş. Ocak 21, 2010 1:50 pm tarafından Admin

» NEŞE MİZİN DOGUM GÜNÜNÜ KUTLADIK.....
INTIKAMMI...HAYIR!!!! Icon_minitimePerş. Ocak 21, 2010 1:45 pm tarafından Admin

» Ayrılık...
INTIKAMMI...HAYIR!!!! Icon_minitimePaz Ara. 20, 2009 5:38 pm tarafından ßy-ßøZKµ®T70™

» Şehitler Ölmez...Vatan Bölünmez...
INTIKAMMI...HAYIR!!!! Icon_minitimePaz Ara. 20, 2009 5:36 pm tarafından ßy-ßøZKµ®T70™

» ŞEHİTLERİMİZİ SAYGIYLA ANIYORUZ....
INTIKAMMI...HAYIR!!!! Icon_minitimePtsi Ara. 14, 2009 3:33 am tarafından Admin

» ekonomı alanında yapılan devrimler
INTIKAMMI...HAYIR!!!! Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 11:11 am tarafından ((canercan))

» SÜPER:)))))
INTIKAMMI...HAYIR!!!! Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 11:08 am tarafından ((canercan))

FORUM BiLGiLERi
Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
TakvimTakvim
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Istatistikler
Toplam 70 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: sonsuzask

Kullanıcılarımız toplam 2317 mesaj attılar bunda 1006 konu

INTIKAMMI...HAYIR!!!!

2 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

INTIKAMMI...HAYIR!!!! Empty
MesajKonu: INTIKAMMI...HAYIR!!!!   INTIKAMMI...HAYIR!!!! Icon_minitimePerş. Ocak 29, 2009 4:10 pm

….uzun uzun günlerden sonra bir gece…

Bir adam…

Bir otelin kapısında son sigarasını içine çeke çeke tüketmekteydi…yağmur usulca yağmaya başladığı an adamın gözünde çok eskiden izlediği siyah beyaz dedektif filmleri geldi…

İçini çekti..gençliğini anımsadı.pek de yaşlı sayılmazdı oysa…otelin karşısında oturduğu bankın kenarında ona bir sokak iti eşlik ediyordu.titreyen sırtı ılık ılık ciğerlerinden yükselen hırıltıyı daha da belirgin bir hale getiriyordu.

Adam sigarasından sonkez çekti içine bir duman angaryasını…ayağa kalktı..fotr şapkası yağmuru alıyordu içine fakat seviyordu bu delikli şapkasını…elinin bir ucuylaşapkasını düzeltti…ceplerini yokladı..göğsünü şişirdi ve otele yöneldi…

257numaralı odayı aramasını istedi resepsiyon dan..aradılar ve adamın beklendiği haberi geldi.3.kat sağdan 4.oda…

Adam asansör yerine merdivenleri tercih etti.3.kata geldiğinde eliyle yapmış gibi buldu odayı.ne sağa baktı ne dördüncü odaya…kapıyı tıklattı iki kez..içerden kibar bir kadın sesi buyurun dedi..

Açtı kapıyı sol eliyle yavaşça…

Odada klasik bir 3.sınıf otel odasıydı işte.uzun bir yatak fazla geniş olmamakla beraber…

Kenarda küçük bir koltuk..rengi solmuş perdeler…güneşten sararmış yatak çarşafı..yerde sökük bir halı…ve ekranı toz duman içinde bir televizyon..en dipte ise içi boş olan ve çalışmayan bir mini dolap…

Geleceğini biliyordum..dedi kadın adamın odayı süzen gözlerinin istikametini değiştirebilmek için..

Bildiğini biliyorum dedi adam usulca…

Kadın siyah dalgalı saçları ve kıpkırmızı dudaklarıyla uzandı yatağa…siyah dizüstü bir gecelik vardı üstünde satenden…dantelliydi göğüs kısımları..ve göğüsleri çok alımlıydı..eğer bir silah olsaydı herkesi öldürebilirdi göğüsleri..belki bir peygamberi bile…güzelliğinin getirdiği ilgiden dolayı daha 14 yaşındayken çözmüştü erkek adamları…bir mahalle ****inin altında yanmıştı iki bacağının arası..o günden bu yana asla soğumamıştı orası…her gece başka bir yerde,başka biriyle sabahlamaya alışmıştı.hayatından memnun gibi gözükmeye çalışsa da daha az önce sildiği akmış rimellerinin izi yol yol duruyordu yüzünde…ve daha on dakika önce giden adamın attığı tokat izleri sol peçesinde…

Uzandı kadın yatağa..adama döndü davetkar bir tavırlara..

Ne yapmaya çalıştığını anlamıyorum biliyor musun?

Saçlarıyla oynamaya başladı…

Evet iyi bir adamdın..bilmiyorum hala öylemisin..gitmekte haklı mıydın?onu bilmiyorum işte.kalsaydın ne değişirdi o da bir muamma..ama hak etmedim ben bunları.beni tanıdığında da böyleydim,yüzümden önce gördün bacak aramı,oysa suçladın beni,ezdin geçtin…fahişelikle suçladın..evet öyleydim..fakat bunu bile bile geldin…

Sus..dedi adam..seni dinlemek için gelmedim.sabahlara değin ağladığını biliyorum..bir fahişe olmaktan gurur duyduğunu söyleme bana sakın…seni kurtarmak istiyorum dedim…izin vermedin..

Kadın sustu…komodinin üstünden paketini aldı.ince bir sigara çıkardı.filtresine taktı..ve dolgun dudaklarını uzatarak sigarayı çektiiçine..adam bir elini pencereye dayadı..yağmuru izliyordu..kadının bir iç çekmesiyle irkildi.camdan gerisine yattı.bacaklarını gördü kadının..biri dümdüz diğeri ise yukarı doğru kıvrılmıştı..sırtını karyolaya dayamış elindeki ince sigarasıyla gayet şehvet kokuyordu kırmızı dudakları…

Sen dedi kadın..

Sen!

Yabancıydın..hayatıma girdin..seni sevdim..ama gittin haber bile vermeden..küçük gördün beni,dışladın,oysa beni bir cami avlusunda değil yol kenarında tanımıştın.sana bana aşık ol demedim..bunca yıl sonra gelmiş hala beni kurtarmaya çalısıyorsun..ne değişir?zaten yaşanabilecek her şeyi yaşadım..bedenimi geç,ruhumu sattım..delik deşik içim..nasıl saracaksın bu yaraları nasıl?

Kadın hıçkırarak ağlamaya başladı.o kadar belliydi ki gözyaşlarının sınırda beklediği.inanamadı bu kadar doğal ağlamasına.bir bebek gibi ağlıyordu,savunmasız,maskesiz…

Nasıl düzelir nasıl nasıl…

2dakika arayla tekrarlıyordu kadın bu sözleri…ve yayılıyordu odaya tükürükleri..adam şapkasını çıkardı..kadının yanına oturdu.ellerini tuttu..sıcacıktı…

Kadın adama baktı..gözlerine..bilmem kaç sene sonra bakıştılar gözgöze..ikiside biliyordu…ne adam unutabilmişti onu,ne kadın onun tadını alabilmişti bir başkasından..

Bak bana dedi adam..

Seni kandırmaya gelmedim..ellerinden tutmaya geldim..zavallı olduğunu söylemek,seni acizmişsin gibi hissettirmek için değil..seni kurtarmaya geldim…

Kadın açmaya çalıştı adamın kabanının düğmelerini..biraz sonra adam sadece atletliydi..kadının tavırlarına itiraz etmedi,çünkü unutmamıştı,biliyordu bu hissi..birazdan bir erkek gibi hissetmeyecekti kendini,bir tanrı olacaktı güneşten sıcak…

Kadın soydu adamı…kollarını sırtına doladı..dudağını ise boynuna yapıştırdı..nefes alışı tıpkı boğulmak üzere olan biri gibiydi..adam kavradı kadını sırtından..boynunu okşamaya başladı daha sonra..göğsüne indi elleri..kadının kalbiürkekti,minikti…

İnadına ağlıyordu kadın ve inadına öpüyordu..adamın boynuna değen her damla gözyaşı biraz daha tahrik ediyordu..kadınsa titriyordu her öpüşte..en sonunda yorgun dudaklar birbiriyle buluştu…adam kadını soydu,omurga kemiklerini okşamaya koyuldu..kadınsa iyice tatminkar bir tavırla uzandı yatağa tekrar..ve adamda…öptü,öpüştüler…

Kadın adamın sırtını tırnaklıyordu hırstan,zevkten..

Evet dedi yalan söyledim.asla mutlu değilim..düzelt her şeyi sevgilim..kurtar beni…

Adam siyah dalgalı saçlar arasında gezdirirken ellerini ve tadına varmaya çalısırken sol göğsünün kadının,

Korkma dedi usulca,nefesini kadının göbeğine indirerek..seni kurtarmaya geldim…

Biraz süre sonra adam yorgun düşmüştü…kadınsa omzuna başını dayamıştı adamın…sıkı sıkı sarılmıştı..

Seviyorum seni dedi adam…

Yuva kurabiliriz…evlenebiliriz.artık gitmem gerekmiyor.artık gurur gerekmiyor.artık bir fahişeyi sevdiğim için utanmıyorum.anlııyor musun?artık boynundaki morluklar beni kızdırmayacak…artık onlar olmayacak..tertemiz olacağız,sevgimizin nehrinde yıkanıp arınacağız..göreceksin,güzel olacak…

Kadın ağır ağır ağlıyordu..peki dedi…

Sabaha kadar uyudular sanki…sanki birkaç saat değil bir ömürdü,bir saniye 100yıl demekti..gecenin ortasında pencereden vuran ay ışığıyla beyazlaşıyordu kadın..ve adam ömründe doğru bir şey yapmış olmanın verdiği güvenle kadınının omzunu okşuyor,saçlarını öpüyordu…

Bir silah sesi..

Tek el ateş…

Uyandı adam..

Kadın yanında yoktu..

Komodinin üstünden alıp hemen cebini yokladı,silahı yoktu..

Banyoya koşturdu..

Ve işte o melek,

Şeytanlarca tecevüze uğrayan o küçük kız…

Yerde yatıyordu,tam alnının ortasından kendini vurmuş olarak…

Ve aynanın önünde bir de kağıt…

‘sevgilim,

Gelişin benim için neler ifade etti bilemezsin…geldiğinde önemsemiyormuş gibi görünmeye çalıştım,oysa sabaha değin düşündüm..senin kollarında kendimi bir melek gibi hissettim…

Şeytanlarca tecavüze uğramış birmelek..bir küçük kız..gözyaşlarım bile siyah akmaya başlamışken,dün gece bembeyaz ağladığımı fark ettim..

Bu sabah uyandığımda sen uyuyordun,yorgun kederli..

Benimle ömrünün tamamlamak için verdiğin kararda çok düşünmüşsün belli..gittiğin yerde acaba bu gece kimle diye düşünmekten kırışmış alnın,fark ettim…

Ayrıca hala benim öğrettiğim gibi öpüşüyorsun,hissettim..

Sevgilim,

Sana ne çok zarar verdim…

Gittiğin sabah uyandığımda kendimi bomboş hissettim..emeklemeye bile korkuyordum..ama sonra elimden tuttu tecavuzculer…ve dokundular tek tek yaralanmış kalbimin üstüne…

Beni almakistiyorsun ama gelemem,

Senin tertemiz hayatını mahvedemem,

Geçmişim beni bırakmaz asla…

Sevgilim,

Hayatımda canımı yakan bu alın yazısını yakıyorum şimdi..asla yaşanmayacak tüm kötülükleri siliyorum hafızamdan…yıkandım demin..keseledim kendimi..biraz da ağladım,mühim değil..sana baktım,uyuyordun..melektin..gerçek bir melek..kapattımm gözlerimi…

Kendime yalan söyleyebilirim ama sanma asla…

Kötü yazım,fena kadınlığım bulaşmasın masum hayatına..

Vasiyetim,

Temiz bir kız bul kendine..çocugun olsun,

Beni sevdiğin kadar hatta daha fazla sev o kadını…

Ama beni öptüğün gibi öpme..

Bir kadın,bir adamın dudağından anlar geçmişindeki yaraları…

Fahişelerinde gururu olur sevgilim,

Gittim sanma,arkandayım,aynadayım…seni izliyorum hep izliyor olacağım..

Seni sonsuza dek seveceğim…!

Adam gözyaşlarını sildi..arkasına döndü…

Aynaya dayadı dudaklarını…

Uzun uzun nefes aldı..

Kapattı gözlerini..

Ve barutun keskin kokusu tekrar yayıldı odaya..

Tek el ateş..

Üst üste iki beden..ikisi de birbirinden yorgun..

Aynada buluştular,el ele tutuştular,

Öpüştüler

Ve nefes olup,

Birbirlerinde karıştılar…..
http://sevgibuketi.yetkinforum.com
~hicret~
yeni üye
yeni üye

INTIKAMMI...HAYIR!!!! Empty
MesajKonu: Geri: INTIKAMMI...HAYIR!!!!   INTIKAMMI...HAYIR!!!! Icon_minitimeC.tesi Ocak 31, 2009 1:21 pm

Himmm...agir bir Sendrom..ulasilamayan ask..kabüllenilmeyen sevda.Allah kimseye yasatmasin.Tskk paylasim icin

INTIKAMMI...HAYIR!!!!
1 sayfadaki 1 sayfası