SILAM~FM PAYLASIM PLATFORMU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SILAM~FM PAYLASIM PLATFORMU

HAYATA DAIR HERSEY BURDA....

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En iyi yollayıcılar
Admin (426)
MUTLU EVLİLİGİN SIRRI I_vote_lcapMUTLU EVLİLİGİN SIRRI I_voting_barMUTLU EVLİLİGİN SIRRI I_vote_rcap 
ADMiN~GÜL (343)
MUTLU EVLİLİGİN SIRRI I_vote_lcapMUTLU EVLİLİGİN SIRRI I_voting_barMUTLU EVLİLİGİN SIRRI I_vote_rcap 
((~duygu~)) (313)
ßy-ßøZKµ®T70™ (223)
ankaralibay (208)
~~sule~~ (178)
~sevgi~buketi~ (120)
hülya (68)
@spot (67)
Club.N8 (66)
En son konular
» Ben Seni Sevdimmi ?
MUTLU EVLİLİGİN SIRRI Icon_minitimeÇarş. Tem. 02, 2014 2:48 am tarafından sonsuzask

» ..........................
MUTLU EVLİLİGİN SIRRI Icon_minitimeÇarş. Nis. 14, 2010 5:13 am tarafından Admin

» DUYURU........
MUTLU EVLİLİGİN SIRRI Icon_minitimePaz Şub. 07, 2010 4:45 pm tarafından Admin

» ADMIN GÜLÜN DOGUM GÜNÜ VE SİLAMFM MİN 3.CÜ YILINI KUTLADIK.....
MUTLU EVLİLİGİN SIRRI Icon_minitimePerş. Ocak 21, 2010 1:50 pm tarafından Admin

» NEŞE MİZİN DOGUM GÜNÜNÜ KUTLADIK.....
MUTLU EVLİLİGİN SIRRI Icon_minitimePerş. Ocak 21, 2010 1:45 pm tarafından Admin

» Ayrılık...
MUTLU EVLİLİGİN SIRRI Icon_minitimePaz Ara. 20, 2009 5:38 pm tarafından ßy-ßøZKµ®T70™

» Şehitler Ölmez...Vatan Bölünmez...
MUTLU EVLİLİGİN SIRRI Icon_minitimePaz Ara. 20, 2009 5:36 pm tarafından ßy-ßøZKµ®T70™

» ŞEHİTLERİMİZİ SAYGIYLA ANIYORUZ....
MUTLU EVLİLİGİN SIRRI Icon_minitimePtsi Ara. 14, 2009 3:33 am tarafından Admin

» ekonomı alanında yapılan devrimler
MUTLU EVLİLİGİN SIRRI Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 11:11 am tarafından ((canercan))

» SÜPER:)))))
MUTLU EVLİLİGİN SIRRI Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 11:08 am tarafından ((canercan))

FORUM BiLGiLERi
Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
TakvimTakvim
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Istatistikler
Toplam 70 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: sonsuzask

Kullanıcılarımız toplam 2317 mesaj attılar bunda 1006 konu

MUTLU EVLİLİGİN SIRRI

3 posters
YazarMesaj
~~sule~~
YÖNETICI
YÖNETICI
~~sule~~

MUTLU EVLİLİGİN SIRRI Empty
MesajKonu: MUTLU EVLİLİGİN SIRRI   MUTLU EVLİLİGİN SIRRI Icon_minitimePerş. Ara. 25, 2008 1:38 pm

karadenızde bir köyde,kahvehanede otururlarken adama arkadasları sorar;
-senın aile hayatına hayranız,esin ve çocuklarınla çok mutlu bir yasantın var,karının bır dedigini iki etmiyorsun,bunun sırrını bizede anlatırmısın.
anlatayım der adam ve baslar..
dügünümüz bittikten sonra karım kendi atına ben kendi atıma bindim,evimize dogru gidiyoruz.benim bindigim atın ayagı sendeledi,karım egildi benim atıma'bir'dedi.birazdaha ilerledik benim atim tekrar tökewzledi ve karim egilip 'iki'dedi.az sonra atım tekrar yökezleyince karım attan indi ata'üç'dedi ve çeyizinden tabancasını çıkarıp atın alnına dayayıp vurdu.ben sok olmustum ve bir hısımla esime çıkıstım.
-yazık degilmi ata neden vurdun manyakmısın sendiye bagırdım.karım arkasını döndü ve bana'biiiirr'dedi.
ve o günden sonra karımın bir dedigini iki etmedim MUTLU EVLİLİGİN SIRRI 558672

AHA GÖRDÜNÜZMÜ BİZ KARADENİZLİYİK ALLAHİN DELİSİYİK MUTLU EVLİLİGİN SIRRI 525141
ankaralibay
moderatör
moderatör
ankaralibay

MesajKonu: Geri: MUTLU EVLİLİGİN SIRRI   MUTLU EVLİLİGİN SIRRI Icon_minitimePerş. Ara. 25, 2008 3:45 pm

KARADENİZ ERKEKLERİNE KAZAK DERLERSEDE İNANMAYIN, HER NE KADAR KADINLAR ÇOK ÇALIŞSADA , BENİM GÖRDÜĞÜM KADARIYLA KADINLAR KARADENİZDE, ÇOK DAHA FAZLA SÖZ HAKKINA SAHİP,

YUKARIDAKI FIKRADADA, ADAM HAKLI BU KARADENİZ KADINLARININ İŞİ BELLİ OLMAZ ALININDAN VURUR ADAMI....
~hicret~
yeni üye
yeni üye

MesajKonu: Geri: MUTLU EVLİLİGİN SIRRI   MUTLU EVLİLİGİN SIRRI Icon_minitimePaz Ara. 28, 2008 2:13 pm

harikaa ve bir okadarda dogruu sule,ilk günden namluyu göstermesek ^yandikk tsk güzel palasimin icin
2222

MUTLU EVLİLİGİN SIRRI
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» mutlu evliligin sirri :)))))
» neseli mutlu günler sizlerin
» Mutlu Evliliği Yakalayan Bir Erkeğin ...
» AiLE HAYATINI MUTLU KILACAK YOLLAR.!!!
» SİLAMFM'İN DOGUM GÜNÜ KUTLU VE MUTLU OLSUN