SILAM~FM PAYLASIM PLATFORMU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SILAM~FM PAYLASIM PLATFORMU

HAYATA DAIR HERSEY BURDA....

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En iyi yollayıcılar
Admin (426)
Mutlu Evliliği Yakalayan Bir Erkeğin ... I_vote_lcapMutlu Evliliği Yakalayan Bir Erkeğin ... I_voting_barMutlu Evliliği Yakalayan Bir Erkeğin ... I_vote_rcap 
ADMiN~GÜL (343)
Mutlu Evliliği Yakalayan Bir Erkeğin ... I_vote_lcapMutlu Evliliği Yakalayan Bir Erkeğin ... I_voting_barMutlu Evliliği Yakalayan Bir Erkeğin ... I_vote_rcap 
((~duygu~)) (313)
ßy-ßøZKµ®T70™ (223)
ankaralibay (208)
~~sule~~ (178)
~sevgi~buketi~ (120)
hülya (68)
@spot (67)
Club.N8 (66)
En son konular
» Ben Seni Sevdimmi ?
Mutlu Evliliği Yakalayan Bir Erkeğin ... Icon_minitimeÇarş. Tem. 02, 2014 2:48 am tarafından sonsuzask

» ..........................
Mutlu Evliliği Yakalayan Bir Erkeğin ... Icon_minitimeÇarş. Nis. 14, 2010 5:13 am tarafından Admin

» DUYURU........
Mutlu Evliliği Yakalayan Bir Erkeğin ... Icon_minitimePaz Şub. 07, 2010 4:45 pm tarafından Admin

» ADMIN GÜLÜN DOGUM GÜNÜ VE SİLAMFM MİN 3.CÜ YILINI KUTLADIK.....
Mutlu Evliliği Yakalayan Bir Erkeğin ... Icon_minitimePerş. Ocak 21, 2010 1:50 pm tarafından Admin

» NEŞE MİZİN DOGUM GÜNÜNÜ KUTLADIK.....
Mutlu Evliliği Yakalayan Bir Erkeğin ... Icon_minitimePerş. Ocak 21, 2010 1:45 pm tarafından Admin

» Ayrılık...
Mutlu Evliliği Yakalayan Bir Erkeğin ... Icon_minitimePaz Ara. 20, 2009 5:38 pm tarafından ßy-ßøZKµ®T70™

» Şehitler Ölmez...Vatan Bölünmez...
Mutlu Evliliği Yakalayan Bir Erkeğin ... Icon_minitimePaz Ara. 20, 2009 5:36 pm tarafından ßy-ßøZKµ®T70™

» ŞEHİTLERİMİZİ SAYGIYLA ANIYORUZ....
Mutlu Evliliği Yakalayan Bir Erkeğin ... Icon_minitimePtsi Ara. 14, 2009 3:33 am tarafından Admin

» ekonomı alanında yapılan devrimler
Mutlu Evliliği Yakalayan Bir Erkeğin ... Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 11:11 am tarafından ((canercan))

» SÜPER:)))))
Mutlu Evliliği Yakalayan Bir Erkeğin ... Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 11:08 am tarafından ((canercan))

FORUM BiLGiLERi
Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
TakvimTakvim
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Istatistikler
Toplam 70 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: sonsuzask

Kullanıcılarımız toplam 2317 mesaj attılar bunda 1006 konu

Mutlu Evliliği Yakalayan Bir Erkeğin ...

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Mutlu Evliliği Yakalayan Bir Erkeğin ... Empty
MesajKonu: Mutlu Evliliği Yakalayan Bir Erkeğin ...   Mutlu Evliliği Yakalayan Bir Erkeğin ... Icon_minitimePerş. Ocak 15, 2009 12:59 am

Karım ve ben bir evliliği sonsuz yapmanın sırlarini keşfettik...

Haftada iki kere, güzel bir restoranta gideriz,
güzel yiyecek... Salı günleri o gider, Cumaları ben...

Ayrı yataklarda yatarız...
Onunki izmir'de, benimki istanbul'da...

Karımı her yere götürürüm...
Ama her seferinde dönüş yolunu bulur...

Yıldönümümüz için karıma nereye gitmek istedigini sordum...

O da "Uzun zamandır gitmediğim bir yer olsun" dedi...

Mutfağı önerdim...

Her zaman elele tutuşuruz...
Eğer elini bırakırsam, hemen alışverişe başlar...

Elektrikli blender'ı, elektrikli tost makinesi, elektrikli ekmek
kızartıcısı var...
Bana diyor ki "çok fazla ıvır zıvır var ve oturacak tek bir yer
yok" Ben de ona elektrikli sandalye aldım...

Şunu her zaman hatırlayın... Evlilik boşanmanın birinci nedeni...

İstatiksel olarak, boşanmaların %100 ü evlilikle başlıyor...

Karıma 18 aydır tek bir söz söylemedim...
Onun sözünü hiç bir zaman kesmek istemem...

Son kavgamız benim suçumdu...
Karım bana "televizyonda ne var" diye sordu... Ben de "toz"
dedim...
http://sevgibuketi.yetkinforum.com

Mutlu Evliliği Yakalayan Bir Erkeğin ...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» MUTLU EVLİLİGİN SIRRI
» mutlu evliligin sirri :)))))
» EVLİ ERKEGIN EVRIMI:))))))
» bir erkegin agzindan yemek tarıfı :)
» neseli mutlu günler sizlerin